Archiwum

Pierwsza Seria Prowadzona z Johnem Scottem - 9 października 14:00
9 października - w niedzielę o 14:00 - 16:00 John Scott poprowadzi Pierwszą Serię Prowadzoną w Astanga Yoga Studio na Gałczyńskiego 4. Tym razem praktyce będzie towarzyszyć żywa muzyka hinduska. 

 

Joga i mindfulness w Burdągu 31.07 - 7.08
 Lato już w pełni!  Wybierz się z nami na Mazury i zasmakuj jogi i praktyki mindfulness!
Dobrze już znany Wam Burdąg to idealne miejsce na relaks - dookoła las, cisza, spokój i czyste powietrze.
W gorący dzień po praktyce ochłodzić się bedzie można w przeznaczonym do kąpieli stawie lub wybrać się na spacer  do pobliskiego jeziora Świętajno.
Na wyjazd zapraszamy wszystkich: zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych joginów.
Wyjazd będzie dodatkowo wzbogacony o wieczorną praktykę uważności - mindfulness.
Poranny kurs dla początkujących od 20 września
Jesteś zapracowany i nie masz czasu na relaks? 
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poranny kurs dla początkujących - na nim nauczysz się podstaw i przekonasz się, że joga może dodać energii na cały dzień! 
Kurs dla początkujacych to podstawa i punkt startowy dla każdego, chcącego rozpocząć praktykę jogi w Astanga Yoga Studio. Ma on na celu przygotowanie do samodzielnej praktyki w stylu Mysore. Jednak każdy uczestnik będzie mógł po nim brać udział zarówno w zajęciach Mysore jak i w zajęciach prowadzonych (pierwsza seria prowadzona, vinyasa, początkujący).
Pełnia lata z jogą w Lipowym Domu 7-13.08
 Aktywny wypoczynek wśród błogiej ciszy i nieskazitelnej przyrody.
Zapraszamy zarówno początkujących joginów oraz osoby, które nie miały nigdy doświadczenia z jogą. Również ci, którzy są bardziej zaawansowani znajdą będa mieli ookazję by pogłębić swoją praktykę.
Wakacje z Johnem Scottem w Chorwacji 16-23 lipca 2016 - sezon III
 Przed Wami już 3 edycja niesamowitych Wakacji. Chciałbyś spędzić nad Adriatykiem tydzień z Johnem Scottem- opalać się, kąpać, spacerować, poznać ciekawych ludzi, którzy podobnie jak Ty kochają jogę, a przy tym żeglować i codziennie odkrywać uroki Chorwacji?
"Matrix Ashtangi" David Keil w Astanga Yoga Studio od 22 do 27 maja 2016
 Najlepsze i jedyne warsztaty, które pomogą lepiej rozumieć swoje ciało i przedstawią praktykę asan w zupełnie nowym świetle. Matrix Ashtangi. Fizjologia ciała a praktyka. Wprowadzenie teoretyczne i praktyczne zastosowanie wiedzy podczas 5 dniowej praktyki w stylu Mysore.
John Scott "Self Practice Week" w Astanga Yoga Studio od 26 marca do 1 kwietnia 2016
 John Scott certyfikowany nauczyciel Ashtanga Vinyasa Yoga, przez 27 lat oddany, bezpośredni student Shri K Pattabhi Joisa (Mysore, Południowe Indie). Nadal praktykuje i poznaje techniki przekazane mu bezpośrednio przez S.K Pattabhi Joisa. Odkrywa coraz to nowe znaczenie mądrości, którą Guruji pozostawił swoim uczniom, by ci przekazywali ją dalej.
Ważna informacja dotycząca rezygnacji ze współpracy z systemami partnerskimi

Ta szkoła powstała z naszej miłości do jogi - naszej pasji, którą chcemy dzielić się z Tobą. Praktyka jogi jest uniwersalnym sposobem na zachowanie fizycznego i psychicznego dobrostanu. By doświadczyć korzyści płynących z jogi potrzebujesz czasu, odpowiedniego miejsca, przemyślanego programu zajęć i nauczyciela.  Ćwicząc w szkole jogi masz komfort praktyki w miejscu przygotowanym specjalnie do tego celu, oferującym zajęcia dostosowane stopniem zaawansowania i profilem do Twoich potrzeb. Nasi nauczyciele cały czas pogłębiają swoją wiedzę, by przekazywać te umiejętności Tobie.

 

Majówka z jogą w Zagrodzie Ojrzanów 29.04 - 3.05
Relaksująca Majówka z Jogą w Zagrodzie Ojrzanów!
Zapraszamy wszystkich, również początkujących joginów.
Ten wyjazd to wspaniała okazja by rozpocząć lub pogłębić swoja praktykę jogi, w przepięknych okolicznościach natury!
Yoga for free:)
Jeśli nie stać Cię na jogę, a bardzo chcesz jej posmakować, zapraszamy na darmowe zajęcia, raz w miesiącu. Sledź grafik.
Kurs dla początkujących od 24 listopada edycja V
Miesięczny kurs Joga dla początkujących!
Ma na celu przygotowanie do samodzielnej praktyki w stylu mysore. Jednak każdy uczestnik będzie mógł po nim brać udział zarówno w zajęciach mysore jak i w zajęciach prowadzonych (pierwsza seria prowadzona, vinyasa, początkujący).
Lato z jogą w Nieprześni 27.06 - 03.07
Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju Lato z Jogą w Nieprześni!
Chcesz rozpocząć praktykę jogi w urokliwym miejscu i pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela? Chcesz pogłębić swoją praktykę i wyciszyć się na łonie natury? To wyjazd z którego skorzysta każdy jogin, zarówno ten początkujący jak i zaawansowany.

Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl