Aerial Dance - kursy i stałe zajęcia!

Nie tylko joga, czyli taniec w aerialowych hamakach!
Mamy okazję spróbować podniebnych akrobacji - doświadczona instruktorka wprowadzii każdego w możliwości tańca w hamakach.
Zapraszamy na kurs wprowadzający i stałe zajęcia.
Zajęcia Aerial Dance to połączenie tańca i gimnastyki w nieco niekonwencjonalny sposób tzn. przy użyciu podwieszonego do sufitu hamaka. 
Będziemy tańczyć, bujać się, wspinać i wisieć do góry nogami, a wszystko to w rytm muzyki! Dużą wagę przywiązujemy do podstaw, nauki świadomości własnego ciała i ruchów tak aby współpracując z naszym rekwizytem mieć nad nim pełną kontrolę. 
Ze względu na wyjątkowy charakter, zajęcia Aerial Dance przeznaczone są dla wszystkich bez względu na obecny poziom wysportowana czy doświadczenie taneczne. Ćwiczysz Aerial Jogę? Masz szansę odkryć nowe możliwości jakie daje Ci rekwizyt, który już teoretycznie znasz!

 
Marysia GawlikOd prawie 7 lat trenuje taniec na szarfach. Swoją przygodę zaczęła w pierwszej tego typu szkole w Polsce, szkoląc się u najlepszych w tej dziedzinie. Prócz szarf, które są jej specjalnością, podstawy trapezu statycznego, tańca na ścianie (vertical dance) czy tańca na kole nie są jej obce. Od jakiegoś czasu trenuje również akrobatykę partnerską/ acro jogę oraz tzw. gry ikaryjskie. Maria od prawie 4 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki powietrzej dla dzieci jak i dorosłych. W 2014 r. ukończyła również kurs pedagogiki cyrku. W 2017 roku współorganizowała Aerial Open Space oraz prowadziła warsztaty na największym festiwalu cyrkowym w Europie: European Juggling Convention. Poza zajęciami i warsztatami, występuje na różnego rodzaju imprezach zamkniętych i festiwalach na terenie całego kraju. Obecnie współpracuje przy organizacji Warszawskiej Sceny Variete, w której spektaklach również  miała przyjemność występować.

Kursy wprowadzające
 
Zajęcia stałe:
niedziele o 12:30 - 13:30
środy o 17:00
zaczynamy od września

Prosimy o zabranie koszulek z krótkim lub długim rękawem (nie topy/bokserki) oraz długich spodni (za kolano) 
Zapraszamy na Aerial Dance w ramach karnetów Extra (obowiązuje na wszystkie stałe zajęcia w Astanga Yoga Studio - nie dotyczy warsztatów, kursów i karnetów specjalnych)

Karnet ważny 30 dni

 1 wejście - 45 zł
 4 wejścia - 160 zł
 8 wejść - 224 zł 
 OPEN - 256 zł 
  
Jak kupić karnet?
a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.


Pozdrawiamy AYS
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl