Nowe zajęcia stałe i nowy grafik w AYS od 16 kwietniaWiosenny grafik i nowe towarzystwo, czyli jakie zmiany czekają nas w Astanga Yoga Studio

Drogie_Drodzy,
w ostatnim czasie pracowaliśmy nad dopasowaniem grafiku do Waszyh potrzeb, w odpowiedzi na liczne prośby i zapytania.
Tym samym powstał harmonogram, w którym każdy jogin i joginka znajdzie wszystkie rodzaje zajęć jogi w kilku opcjach godzinowych i dni tygodnia - dla łatwiejszego dostępu do wybranych zajęć, zgodnie ze swoim etapem na Ścieżce Jogina.
 
Jednocześnie przed i po jodze powstała przestrzeń na nowe zajęcia - uzupełniające praktykę lub jako propozycja dla osób zainteresowanych alternatywnym treningiem i technikami ruchu.
 
Wraz z listą nowych zajęć pojawił się karnet Extra, obejmujący również Ścieżkę Jogina- dla każdego kto chciałby swobodnie próbować wszystkich technik, jednocześnie korzystając z dobroczynnego wpływu jogi. Jeden karnet to aż 16 rodzajów zajęć - jest z czego wybierać!
 
Dla tych z Was, którzy wolą skupić się na praktyce asztanga jogi, cały czas dostępny jest dotychczasowy karnet, o nazwie Limited.
Również umowy długoterminowe pozostają bez zmian i dotyczą tylko zajęć asztanga jogi, jogi księżycowej oraz rozciągającej.
 
Warsztaty, jako uzupełnienie codzienności praktyki i treningów, również znalazły swoje miejsce w wiosenno-letnim programie - znajdziecie je jak zwykle tutaj
 
Jeśli wolicie wszechstronne rozwijanie się z zachowaniem rytmu i otwartości, które wynosimy z praktyki jogi lub niezależną, asztangową ścieżkę jogina - znajdziecie tu swoją przestrzeń i ulubionych nauczycieli.
 
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl