Seria nowych zajęć ruchowych w Astanga Yoga Studio - poznaj możliwości swojego ciała

Świetny instruktor i niebanalne zajęcia - poza schematem, a jednocześnie skuteczne w rozwijaniu ciała i umysłu.

Weź udział w wyzwaniu i sprawdź jak poruszając się poza szablonem popularnych ćwiczeń reaguje Twoje ciało - zmęczone codziennością, przepracowane lub znudzone rutyną dotychczasowych treningów.

Pośród różnorodnych stałych zajęć można wybrać pojedyncze, kilka lub wszystkie - uzupełniają się wzajemnie, na każdym etapie zaawansowania.

Do wyboru:
 

 

W zakładce warsztaty znajdziecie ofertę 1- i 2-dniowych warsztatów wprowadzających uzupełniających powyższe stałe zajęcia.
Poziom zajęć jest otwarty, poza AcroYogą, która wymaga przygotowania w formie warsztatu lub wcześniejszego doświadczenia tej techniki.


Poczuj swoje ciało i rozwijaj umysł!

Dołącz w dowolnej chwili: zajęcia w ramach 1 karnetu - na wszystkie zajęcia w Astanga Yoga Studio - dla wszechstronnego rozwoju. 

Michał Maciaszek

Jest sportowcem, który nie rywalizuje, trenerem który uczy się od swoich uczniów i podróżnikiem, który wędruje również po ścieżkach wewnętrznych. Michał od dziecka związany jest z ruchem: w wieku 5 lat trenował sztuki walki, aby już jako ośmiolatek dołączyć do sekcji Gimnastycznej CWKS Legia. Po zakończeniu kariery zawodniczej nie przestał rozwijać się ruchowo w różnych dyscyplinach pokrewnych, jak akrobatyka, parkour, tricking, kalistenika czy capoeira. W swojej wieloletniej karierze sportowej i podróżniczej otarł się o przeróżne dyscypliny, od kulturystyki przez sztuki walki, wspinaczkę do medytacji. Od lat używa swojej wiedzy o ruchu, modyfikując ją tak, by pomóc w treningu tancerzy, cyrkowców, joginów etc. Prowadzi zajęcia z AcroYogi, Akrobatyki, Animal Flow, Stania na rękach oraz oparty o gimnastykę, capoeirę i trening naturalny program ruchowy Movement, testy sprawnościowe Functional Movement Screen. Jest również certyfikowanym trenerem Blackroll.

 

Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl