Astanga Cafe

 

W naszej astangowej kafejce znajdziesz przeróżne zdrowe i pożywne smakołyki. Najbardziej lubimy częstować umęczonych, ale szczęśliwych po zajęciach joginów potrawami witariańskimi i wegańskimi. Wszystkie witariańskie delicje zawierają wyłącznie składniki ekologiczne i surowe. W wegańskich potrawach używamy ekologicznej mąki razowej z ziaren różnych zbóż (w tym również bezglutenowych). Potrawy te nie zawierają natomiast mięsa, tłuszczy pochodzenia zwierzęcego (w tym masła), mleka, jajek, białej mąki, soli i cukru. Nie znajdziesz tu żadnych polepszaczy smaku ani konserwantów, proszków do pieczenia itp. 

SOKI
 

Proponujemy sok ze świeżych buraczków wzbogacony o jabłko, marchewkę i cytrynę.
Sok z buraka ćwikłowego to prawdziwy eliksir zdrowia, siły i witalności. Wzmacnia system nerwowy, poprawia pamięć, koncentrację, wzmacnia układ krwionośny, pomaga leczyć przeziębienia, obniża ciśnienie. Ponadto może być traktowany jako napój energetyzujący - zaledwie jedna szklanka soku dziennie zwiększa wytrzymałość człowieka i pozwala być odpowiednio dłużej aktywnym fizycznie.

Dodatkowo polecamy:
Sok marchewkowy - marchewka, jabłko, cytryna
Sok pomarańczowo-jabłkowy - pomarańcza, jabłko, cytryna

WEGAŃSKIE MENU


 
Wszystkie witariańskie delicje zawierają wyłącznie składniki ekologiczne i surowe. W wegańskich potrawach używamy ekologicznej mąki razowej z ziaren różnych zbóż (w tym również bezglutenowych). Potrawy te nie zawierają natomiast mięsa, tłuszczy pochodzenia zwierzęcego (w tym masła), mleka, jajek, białej mąki, soli i cukru. Nie znajdziesz tu żadnych polepszaczy smaku ani konserwantów, proszków do pieczenia itp. W lokalu skosztujesz np. brownie z kremem czekoladowym i musem brzoskwiniowym, szarlotki razowej z orzechami, tarty śliwkowej z migdałami, tarty warzywnej, np. dyniowo-pomidorowej, na cebulce (ale też z cukinią, ziemniaczkami, pomidorami), tarty makowej z orzechami, tratinek warzywnych z różnymi rodzajami nadzienia, kanapek na domowym chlebie, razowym żytnim, na zakwasie, z różnymi pastami warzywnymi, strączkowymi i np. pomidorem, ogórkiem kiszonym, liściem sałaty i rukoli, lub też kanapek na domowej bułce owsianej, z różnymi pastami. Z witariańskich smakołyków można wymienić bananowiec, bajaderki, czekoladki-brownies orzechowe czy serniki owocowe.

O dostępność produktów pytaj pracowników recepcji.

.

 

Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl