Kiedy joga staje się codziennością - Ewa Wuszt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią - jogini z AYS opowiadają o swojej praktyce :)
Ewa Wuszt praktykuje jogę w naszym studiu od 3 lat. Przeczytajcie jak joga pomogła jej w innych formach aktywności fizycznej i w życiu codziennym :)
Czytaj więcej

Ewa Wuszt

Na codzień pracuje w korporacji jako agent podroży biznesowych. Poza asztangą od ponad 3 lat trenuje też pole dance/pole fitness. W Astanga Yoga Studio ćwiczę już prawie 3 lata, w tym od ponad 1,5 roku praktykuję w stylu Mysore.

       

Początkowo zaczęłam ćwiczyć ashtanga jogę, aby zwiększyć zakres ruchów i bardziej rozciągnąć się pod kątem treningów na rurce, ale potem ashtanga zdominowala moje treningi i teraz jest zdecydowanie number 1 :) Zmienił się też mój standardowy rytm dnia, ponieważ aktualnie ćwiczę przeważnie wcześnie rano zamiast popołudniami / wieczorami. To mi daje wiecej energii na cały dzień.        

Jak zaczynałam moja przygodę z jogą, interesowała mnie tylko czysto fizyczna strona praktyki, natomiast z czasem zauważylam, że joga pozytywnie wpływa rownież na inne aspekty życia. Codzienna praktyka uczy systematyczności, koncentracji i pokory. Sprawia też, że doświadczenie z maty przenosi sie na życie poza nią. Zauważam, że w sytuacjach stresowych jestem spokojniejsza niż kiedyś, głębiej oddycham i mam poczucie, że skoro codziennie daję radę pokonywać swoje słabości podczas praktyki astangi, to ze wszystkim innym też jakoś sobie poradze 😉 


 
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl