Przebudzona czy śpiąca Królewna? | Astanga Yoga Studio | Joga Warszawa

Przebudzona czy śpiąca Królewna?

Zapraszamy do lektury tekstu Tatiany Osiewicz, która poprowadzi u nas wyjątkowy warsztat Alchemia Kobiecości.


Spokój, harmonia, delikatność, wewnętrzny magnetyzm, lekkość, umiejętność otrzymywania wszystkiego bez wojny, seksualność, napełnienie miłością - to są jakości przebudzonej kobiety. Wszystkie już urodziłyśmy się jako Boginie, jednak na skutek różnych okoliczności nasza wewnętrzna Bogini, Królewna pozostaje uśpiona.
W codziennym zabieganiu, stresie, trudno jest zachować balans, pozwolić sobie być kobietą, czuć lekkość i przyjemność z każdego momentu życia.

Na drodze przebudzenia kobiecości wiele należy sobie przypomnieć, wiele się nauczyć. Przede wszystkim kierować uwagę do wewnątrz, odnajdywać szczęście w sobie, a nie w zewnętrznych okolicznościach.

Pierwszym krokiem jest okrycie wewnętrznego źródła miłości. Napełnienie tę miłością najpierw siebie. Otwierając się na miłość do siebie stajemy się autentyczne, nie musimy udawać kogoś i grać, zrzucamy wewnętrzne blokady i fałszywe przekonania. Akceptacja siebie pozwala puścić kontrolę, zaufać, że wszystko się dzieje w swoim czasie i dla naszego dobra. Rozwijamy umiejętności słuchania swojej duszy, a najważniejsze zdolność dzielenia się miłością z innymi, czyli tego, co jest naszym przeznaczeniem.

Drugiem krokiem jest nauczenia się bycia w ciele. Kiedy dużo myślimy, analizujemy, kalkulujemy, kierujemy swoją uwagę na procesy myślowe. To powoduje stres, napięcie w ciele i ucieczkę energii. Kontakt z ciałem pozwala odpuścić napięcie i trwogę, połączyć się ze swoją siłą wewnętrzną i skierować swoją uwagę na kreatywność i materializację pomysłów.
Kontakt z ciałem pozwala nam również przebudzić nasz magnetyzm i naturalny seksapil, otworzyć się na przyjemność i odczuwanie życia.

Na warsztacie Alchemia Kobiecości krok po kroku przebudzisz swoją kobiecą naturę - poznasz, jak znajdować się w stanie wewnętrznego spokoju, komfortu, napełnienia miłością. Poznasz harmonię współdziałania męskiego i kobiecego elementów, nauczysz się korzystać z kobiecych strategii działania i będziesz mogła przyciągnąć do swojego życia najlepszego dla Ciebie mężczyznę.
Zrozumiesz zasady budowania relacji z mężczyzną, żeby być dla niego partnerką do której chce wracać, której chce pozostać wierny.
Ćwiczenia proponowane na warsztacie bazują na praktykach psychologicznych, coachingowych a także czerpią z mądrości starożytnych tradycji i praktyk energetycznych.

Warsztat Alchemia Kobiecości odbędzie się w dniach 25-26 marca 2017.
Zapisz się już dziś!


Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl