Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

 • Jak wybrać zajęcia odpowiednie dla mnie?

Jeśli wcześniej nie praktykowałeś, przyjdź na kurs dla początkujących, na którym zdobędziesz podstawy i poczujesz się komfortowo na innych zajęciach dla początkujących. Aktualne daty rozpoczęcia kursów możesz sprawdzić tu.
Jeśli ukończyłeś kurs dla początkujących, w każdej chwili możesz dołączyć do zajęć, zgodnie ze Ścieżką rozwoju jogina . Zajęcia dla początkujących, joga rozciągająca i księżycowa są prowadzone w taki sposób, aby nowe osoby mogły dostosować swoją praktykę do swojej kondycji oraz możliwości. Warto poinformować nauczyciela przed zajęciami, że jesteś pierwszy raz. Nauczyciel przekaże odpowiednie informacje oraz wskazówki ułatwiające praktykę na pierwszych zajęciach oraz poprowadzi ucznia w dalszym procesie ćwiczeń .   
Jeśli masz wątpliwości, które zajęcia wybrać zadzwoń do nas lub napisz na email: astanga@astanga.pl. Zabierz ze sobą wygodny strój, matę (jeśli posiadasz) i dobry humor. Na terenie szkoły poruszamy się bez obuwia. Na zajęciach ćwiczymy boso.


 • Czy na pierwsze zajęcia muszę się zapisywać?    

Nie ma obowiązku zapisywania się na zajęcia. Jesteś pierwszy raz? Przyjdź na zajęcia 20 min wcześniej, aby na spokojnie dopełnić formalności. Dostaniesz pakiet ogólnych informacji związanych z funkcjonowaniem szkoły.


 • Czy muszę mieć swoją matę?

Docelowo warto mieć własną matę. Szkoła daje możliwość wypożyczenia maty za opłatą 5 PLN, a także posiada sklepik z matami. Recepcjoniści doradzą w procesie wyboru.                                                                            

 • Jak długo ważny jest karnet? 

Niezależnie od daty zakupu system wylicza 30 dni ważności karnetu. Karnet można wykupić w każdej chwili i od tego dnia będzie ważny 30 dni.        
                                         
                                                                                  
 • Czy po wykorzystaniu wszystkich wejść na karnecie można od razu kupić następny karnet, czy trzeba czekać aż upłynie te 30 dni?

Karnety można zakupić w dowolnym momencie, nawet z datą do przodu. Możesz posiadać kilka karnetów jednocześnie np. Open i karnet na warsztaty. Wszystkie karnety są zapisane na Twojej karcie.                


 • Jak wygląda rejestracja przez panel.astanga.pl?

Po zarejestrowaniu się pierwszy raz w szkole otrzymasz maila z loginem i hasłem. Wejdź na strony panel.astanga.pl, a nasz przewodnik krok po kroku poprowadzi Cię przez prostą rejestrację. Dzięki panelowi możesz sprawdzać stan swoich wejść oraz ważność karnetu.


 • Kiedyś miałem/miałam kontuzję. Czy mogę wejść na zajęcia bez obaw (np. na zajęcia dla początkujących)?

Konieczna konsultacja z nauczycielem przed zajęciami.


 • Czym są Moondays?

Są to dni księżycowe (nów i pełnia), które w tradycji astanga jogi są dniami bez praktyki Mysore. Więcej o Moondays możesz przeczytać tu.


 • Czym różni się astanga od innych rodzajów jogi?

Odpowiadając bardzo ogólnie różni się przede wszystkim dynamicznością wykonywanych asan (pozycji). W astanga joga mamy jeden oddech - jeden ruch, maksymalnie 5 oddechów w jednej asanie. Ciało bardzo się poci, co jest wskazane. W innych rodzajach jogi w jednej pozycji pozostajemy nawet do 5 min. 


 • Jak mogę sprawdzać aktualny rozkład zajęć? 

Najprostszym sposobem jest wejście na stronę www.panel.astanga.pl. Rozkład zajęć można przeglądać w pozycji dziennej, tygodniowej i miesięcznej. Zawsze możesz sprawdzić rozkład zajęć z datą do przodu. Jest to najbardziej aktualne źródło, gdzie informujemy o wszystkich odwołanych lub przesuniętych zajęciach (z powodu świąt, nieobecności nauczyciela czy Moondays). Rozkład zajęć jest również dostępny w panelu mobilnym - na komórkach i tabletach. O zmianach w grafiku regularnie informujemy też na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.pl/AstangaYoga.


 • Czy mogę sam zarejestrować się do systemu oraz wprowadzić kod na darmowe wejście?

Zarejestruj się, wpisz poprawnie numer z kuponu, który dostałeś od znajomego w ramach naszej akcji "Poleć znajomemu" lub odebrałeś w recepcji i przyjdź na zajęcia. Poinformuj recepcję, że już dokonałeś rejestracji. Kupon upoważnia do darmowego wejścia tylko nowych klientów niezarejestrowanych w systemie. Druga opcja: weź kupon z naszej recepcji, a my na miejscu pomożemy Ci dokonać pierwszej rejestracji oraz dopełnić formalności.
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl