Zajęcia indywidualne

 Regularne godziny zajęć nie pasują ci, chcesz popracować intensywniej z nauczycielem lub nie lubisz ćwiczyć w grupie?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - zajęcia indywidualne!

Zajęcia odbywają się w Astanga Yoga Studio - w samym centrum Warszawy, w komfortowych warunkach i dogodnych dla Ciebie godzinach.

 

  Zajęcia indywidualne - dla kogo?


  • Dla zabieganych z ograniczoną ilością czasu;

  • Dla ceniących sobie komfort i kameralność;

  • Dla tych, którzy nie czują się dobrze na zajęciach w grupie;

  • Dla osób z dolegliwościami fizycznymi;

  • Dla osób publicznych dla których ważna jest prywatność;

  • Dla grup do 4 osób, które chcą mieć zajęcia razem w niestandardowych godzinach i dzielić się kosztami.

 Jak zacząć?


 Krok 1. Wybierz nauczyciela.

Ewa Jaros

 


Właścicielka Astanga Yoga Studio. Od 2005 praktykuje Astanga Vinyasa jogę. Regularnie uczy się u swojego nauczyciela Sharata Joisa w KPJAYI w Indiach. W 2015 otrzymała autoryzację KPJAYI, otrzymując tym samym uprawnienia do nauczania asztangi w tradycyjnym stylu Mysore.

 

Kontakt:

email: e.jaros@astanga.pl

                                                    Emilia Iwaniuk


Uczy i praktykuje Asztangę. Ukończyła kurs nauczycielski u Basi Lipskiej i od 2011 roku prowadzi regularne zajęcia. Oprócz jogi trenuje Kyudo - tradycyjne łucznictwo japońskie, posiada stopień 1 Dan w tej dyscyplinie oraz uprawnienia instruktora sportu. Połączenie tych dwóch form aktywności pozwala jej dostrzegać różnorodność pracy z ciałem i z drugim człowiekiem; niezmiennie są dla niej lekcją pokory, cierpliwości i akceptacji tego, co się wydarza.

 

Kontakt:

email: astanga@astanga.pl 

 


Aldona Filipiuk

 


Od dziecka kochała taniec, do czasu kiedy to poznała i jeszcze bardziej pokochała ashtanga jogę, i to ona stała się jej pasją oraz nałogiem. Od 2009 roku praktykuje regularnie, bo ciężko znosi rozstania z jogą.
Joga stała się jej metodą rozwoju i pracy nad sobą. Dzięki niej wie, że wszystko dzieje się po coś, oraz że wszelkie bariery znajdują się przede wszystkim we własnej głowie. Uważa, że pokonywanie barier na macie pomaga w pokonywaniu ich także w życiu codziennym. Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem, więc dobrze rozumie ludzi. Obecnie uważa że najlepszą terapią jest joga. W 2012 roku ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Vinyasa TTC 500 u Basi Lipskiej. Poza jogą kocha też dalekie podróże, ale oczywiście te z matą w plecaku.

 

Kontakt:

email: astanga@astanga.pl 

 


Krok 2. Skontaktuj się z nami i napisz, którego nauczyciela wybrałeś. Otrzymasz od nas niezbędne informacje dotyczące pakietów zajęć, dostępnych terminów oraz cen. 

 

Krok 3. Wybierz interesujący Cię pakiet zajęć. Ustal grafik zajęć z nauczycielem. Zajęcia indywidualne trwają 1 godzinę zegarową (60 minut). 

 

Krok 4. Rozpocznij zajęcia i ciesz się jogą :)

 
 

Serdecznie zapraszamy!
Astanga Yoga Studio

Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl