AERIAL JOGA

Ania Prygiel
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją akrobatyki oraz gimnastyki korekcyjnej. Tancerka od najmłodszych lat życia rozwijająca swoje umiejętności w Polsce jak i za granicą. Zaczęła od tańców standardowych, następnie próbując swych sił przez kilka lat w modern jazzie trafiła na street dance. Obecnie zafascynowana afrykańskimi formami tańca m.in. Kuduro i afro-house. Uczestniczka wielu pokazów tanecznych oraz współtwórca choreografii: „Kosmos”(2014), "Żywioły-cztery strony świata"(2016).
Instruktorka Aerial jogi, która skradła jej serce od pierwszych zajęć, łącząca wszystko to, co jej bliskie.
Bez reszty zakochana w jodze, która jak uważa, pozwala jej zachować homeostazę między ciałem a duszą. Instruktorka Animal Flow, Fitness, Pilates, Zumba Fitness, TMT.
 
Patrycja Kuczmaja
Fizjoterapeutka, instruktorka Aerial Jogi oraz Pilatesu ze specjalizacją Core. Muzykoterapeutka dogłębnokomórkowa, pasjonatka holistycznego rozwoju i naturoterapii. Praktykuje jogę, którą wykorzystuje na co dzień w fizjoterapii. Miłośniczka tańca, gimnastyki i wędrowania po górach. Od dziecka zafascynowana ruchem w każdej postaci oraz muzyką. Na co dzień bada i rozwija sposoby pracy z ciałem.
 
 

 Chcesz praktykować Aerial Jogę?

Napisz lub zadzwoń:
 

  

Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl