AcroYoga

Stałe zajęcia AcroYogi w Astanga Yoga Studio


Dynamiczna gimnastyka i świadomość jogi - niepowtarzalne doświadzenie praktyki w parach

Zajęcia: w poniedziałki 19:00 - 20:30 i środy 20:00 - 21:30

Poziom zajęć: Zajęcia dla osób, które wzięły już udział w warsztacie wprowadzającym do AcroYogi lub praktykują AcroYogę przynajmniej kilka miesięcy
AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego.
Zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha. Od jogi odróżnia ją przede wszystkim uwzględnianie kontaktu i otwarcie się na drugiego człowieka. Formy, które budowane są przez osoby ćwiczące, wyróżniają się niezwykłym artyzmem, a do ich wykonania niezbędna jest esencja tej praktyki - zaufanie. Trzy podstawowe praktyki, które składają się na AcroYogę, znane są już od tysięcy lat, jednak połączenie ich w jeden system jest nowością.
Ćwiczenie wśród innych osób budzi pozytywne emocje, wyzwala śmiech, otwiera nasze serca i umysły na innych, jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje i radość z ruchu. AcroYoga poza wzmacniającą ciało praktyką fizyczną, uczy nas zaufania, otwartości, współpracy, uważności a także szukania swojego prawdziwego potencjału.
 
Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą. Ale na zajęciach znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki, zarówno podczas zajęć jak i do doskonalenia swoich umiejętności w przyszłości.

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie czy praktykuje jogę lub inne formy ruchu.
Trenujemy boso, na macie do jogi: swojej lub do wypożyczenia na miejscu (5 zł)
 
Michał Maciaszek, pierwszy certyfikowany nauczyciel acroyogi w Polsce.

Michał Maciaszek

 
Jest sportowcem, który nie rywalizuje, trenerem który uczy się od swoich uczniów i podróżnikiem, który wędruje również po ścieżkach wewnętrznych. Michał od dziecka związany jest z ruchem: w wieku 5 lat trenował sztuki walki, aby już jako ośmiolatek dołączyć do sekcji Gimnastycznej CWKS Legia. Po zakończeniu kariery zawodniczej nie przestał rozwijać się ruchowo w różnych dyscyplinach pokrewnych, jak akrobatyka, parkour, tricking, kalistenika czy capoeira. W swojej wieloletniej karierze sportowej i podróżniczej otarł się o przeróżne dyscypliny, od kulturystyki przez sztuki walki, wspinaczkę do medytacji. Od lat używa swojej wiedzy o ruchu, modyfikując ją tak, by pomóc w treningu tancerzy, cyrkowców, joginów etc. Prowadzi zajęcia z AcroYogi, Akrobatyki, Animal Flow, Stania na rękach oraz oparty o gimnastykę, capoeirę i trening naturalny program ruchowy Movement, testy sprawnościowe Functional Movement Screen. Jest również certyfikowanym trenerem Blackroll.

Koszt:

 1 wejście - 45 zł
 4 wejścia - 160 zł
 8 wejść - 224 zł 
 OPEN - 256 zł 
  

Karnet obowiązuje na wszystkie stałe zajęcia w Astanga Yoga Studio - nie dotyczy warsztatów, kursów i karnetów specjalnych

Karnet ważny 30 dni

 

Jak kupić karnet?

a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach/warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.
 

Pozdrawiamy AYS
 

AcroYogaod 45
Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl