Aerial Dance

Podniebne akrobacje w hamaku - stałe zajęcia i kursy dla każdego!

Nie tylko joga, czyli taniec w aerialowych hamakach!
Mamy okazję spróbować podniebnych akrobacji - doświadczona instruktorka wprowadzii każdego w możliwości tańca w hamakach - na kursie wprowadzającym lub stałych zajęciach.

Zajęcia Aerial Dance to połączenie tańca i gimnastyki w nieco niekonwencjonalny sposób tzn. przy użyciu podwieszonego do sufitu hamaka. 
Będziemy tańczyć, bujać się, wspinać i wisieć do góry nogami, a wszystko to w rytm muzyki! Dużą wagę przywiązujemy do podstaw, nauki świadomości własnego ciała i ruchów tak aby współpracując z naszym rekwizytem mieć nad nim pełną kontrolę. 
Ze względu na wyjątkowy charakter, zajęcia Aerial Dance przeznaczone są dla wszystkich bez względu na obecny poziom wysportowana czy doświadczenie taneczne. Ćwiczysz Aerial Jogę? Masz szansę odkryć nowe możliwości jakie daje Ci rekwizyt, który już teoretycznie znasz!

 
Mariola DrzewekZ wykształcenia księgowa z efemerycznym epizodem kadrowym :) Szukając ciekawych zajęć ruchowych dla dzieci w roku 2014 trafiła do pierwszej w Polsce szkoły tańca w powietrzu i straciła rozum dla bujania ... nie tyle w obłokach, co na kawałku tkaniny ... pod sufitem ;) Czuje się dowodem na to, że tę przygodę można rozpocząć w absolutnie każdym wieku. Taniec na szarfach trenuje od ok.5 lat, kurs instruktorski w tej dziedzinie ukończyła pod okiem Magdaleny Sztencel w 2017 roku i od tamtej pory zdobywa doświadczenie trenerskie zarówno w tańcu na szarfach jak i w tańcu w hamaku ucząc zarówno dzieci jak i dorosłych. Uwielbia przepływ energii między ludźmi w trakcie zajęć, a każda nowa umiejętność nabyta przez kursantów sprawia, że ma ochotę skakać z radości jak dziecko i taką energią pragnie zarażać ludzi, czystą radością z ruchu. Uwielbia muzykę, jazdę na rowerze z mężem, długie spacery (również te bez celu po mieście) i karmić z ręki sikorki w Łazienkach:)

Kursy wprowadzające
 
Zajęcia stałe:
niedziele o 12:30 - 13:30

środy o 19:30 - 20:30 (od 27.03)

Prosimy o zabranie koszulek z krótkim lub długim rękawem (nie topy/bokserki) oraz długich spodni (za kolano) 
Zapraszamy na Aerial Dance w ramach karnetów Extra (obowiązuje na wszystkie stałe zajęcia w Astanga Yoga Studio - nie dotyczy warsztatów, kursów i karnetów specjalnych)

Karnet ważny 30 dni

 1 wejście - 45 zł
 4 wejścia - 160 zł
 8 wejść - 224 zł 
 OPEN - 256 zł 
  
Jak kupić karnet?
a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.


Pozdrawiamy AYS
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl