Corset i Animal Flow

Stałe autorskie zajęcia w Astanga Yoga Studio

Wzmocnij ciało poza schematem! wielopłaszczyznowe wyzwania dla znudzonych tradycyjnymi treningami
Zajęcia: piątki 17:00 - 18:00

Corset i Animal Flow® ma na celu wzmocnienie naszego ciała poprzez zbudowanie elastycznego pancerza stabilizującego, jak i dać nam płynność, precyzję ruchu, koordynację i wydolność organizmu przypisywaną dzikim zwierzętom.
Osiągniemy to poprzez pracę z izolacjami, by lepiej poznać nasze ciało i jego motorykę. Lokomocjami mającymi je rozruszać, poprawić koordynację i wzmocnić organizm. Ćwiczeniami z ciężarem, także w zwisie by dopełnić trening i rozwijać ciało symetrycznie.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą się wzmocnić, zwiększyć swoją siłę funkcjonalną oraz płynność i stabilność ruchu. 

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie czy praktykuje jogę lub inne formy ruchu.
Ćwiczymy boso.

Michał Maciaszek

 
Jest sportowcem, który nie rywalizuje, trenerem który uczy się od swoich uczniów i podróżnikiem, który wędruje również po ścieżkach wewnętrznych. Michał od dziecka związany jest z ruchem: w wieku 5 lat trenował sztuki walki, aby już jako ośmiolatek dołączyć do sekcji Gimnastycznej CWKS Legia. Po zakończeniu kariery zawodniczej nie przestał rozwijać się ruchowo w różnych dyscyplinach pokrewnych, jak akrobatyka, parkour, tricking, kalistenika czy capoeira. W swojej wieloletniej karierze sportowej i podróżniczej otarł się o przeróżne dyscypliny, od kulturystyki przez sztuki walki, wspinaczkę do medytacji. Od lat używa swojej wiedzy o ruchu, modyfikując ją tak, by pomóc w treningu tancerzy, cyrkowców, joginów etc. Prowadzi zajęcia z AcroYogi, Akrobatyki, Animal Flow, Stania na rękach oraz oparty o gimnastykę, capoeirę i trening naturalny program ruchowy Movement, testy sprawnościowe Functional Movement Screen. Jest również certyfikowanym trenerem Blackroll.

Koszt:

 1 wejście - 45 zł
 4 wejścia - 160 zł
 8 wejść - 224 zł 
 OPEN - 256 zł 
  


Karnet obowiązuje na wszystkie stałe zajęcia w Astanga Yoga Studio - nie dotyczy warsztatów, kursów i karnetów specjalnych

Karnet ważny 30 dni

 

Jak kupić karnet?

a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.
 

Pozdrawiamy AYS
 
 

Corset i Animal Flowod 45
Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl