Movement - Fundamenty Ruchu

Stałe zajęcia unikatowej techniki w Astanga Yoga Studio

Doskonałe uzupełnienie zajęć ruchu, którego brakuje nam w innych treningach oraz na co dzień 
Zajęcia: wtorki 20:00 - 21:30 i czwartki 20:00 - 21:30

Zajęcia mające na celu nauczenie uczestnika fundamentalnych wzorców ruchowych takich jak skakanie, upadanie, balansowanie jak i poszerzenie jego horyzontów (ruchowych) poprzez zaznajomienie go z podstawowymi elementami akrobatyki, capoeiry, tańca, parkour, takimi jak przewroty, przerzuty bokiem (gwiazdy), stanie na rękach i wiele innych.
 
Będziemy uczyli się lepiej czuć nasze ciało, izolować w ruchu poszczególne części, naśladować, skakać, pracować z rytmem, odwracać się do góry nogami, improwizować, wisieć na kółkach gimnastycznych, czołgać, turlać i pracować z partnerem jako że Movement to filozofia pracy z ciałem, a nie konkretny schemat.
 
Wielu z nas ociera się w swoim życiu o przeróżne dyscypliny ruchowe, które po początkowym okresie nauki, prędzej czy później sprowadzają się do powtarzania tych samych czynności. Movement ma na celu ciągłe poszerzenie horyzontów uczestników zarówno fizycznie jak i intelektualnie.
 
“Nie przestajemy bawić się, ponieważ się starzejemy; starzejemy się, ponieważ przestajemy się bawić”

Michał Maciaszek

 
Jest sportowcem, który nie rywalizuje, trenerem który uczy się od swoich uczniów i podróżnikiem, który wędruje również po ścieżkach wewnętrznych. Michał od dziecka związany jest z ruchem: w wieku 5 lat trenował sztuki walki, aby już jako ośmiolatek dołączyć do sekcji Gimnastycznej CWKS Legia. Po zakończeniu kariery zawodniczej nie przestał rozwijać się ruchowo w różnych dyscyplinach pokrewnych, jak akrobatyka, parkour, tricking, kalistenika czy capoeira. W swojej wieloletniej karierze sportowej i podróżniczej otarł się o przeróżne dyscypliny, od kulturystyki przez sztuki walki, wspinaczkę do medytacji. Od lat używa swojej wiedzy o ruchu, modyfikując ją tak, by pomóc w treningu tancerzy, cyrkowców, joginów etc. Prowadzi zajęcia z AcroYogi, Akrobatyki, Animal Flow, Stania na rękach oraz oparty o gimnastykę, capoeirę i trening naturalny program ruchowy Movement, testy sprawnościowe Functional Movement Screen. Jest również certyfikowanym trenerem Blackroll.

Koszt:

 1 wejście - 45 zł
 4 wejścia - 160 zł
 8 wejść - 224 zł 
 OPEN - 256 zł 
  

Karnet obowiązuje na wszystkie stałe zajęcia w Astanga Yoga Studio - nie dotyczy warsztatów, kursów i karnetów specjalnych

Karnet ważny 30 dni


Jak kupić karnet?

a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.
 

Pozdrawiamy AYS
 

Movement - Fundamenty Ruchuod 45
Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl