Pilates

Pilates to system ćwiczeń, który niedawno przywędrował ze Stanów Zjednoczonych do naszego kraju.
Są to ćwiczenia, które zachwycają różnorodnością, łączą w sobie bogactwo technik oddychania oraz elementy tańca i gimnastyki. Ogromną zaletą tej metody jest to, że ma ona zbawienny wpływ na nasze zdrowie, a przede wszystkim na kręgosłup. Technika ta zapewnia naszemu ciału w sposób najbardziej pewny i bezpieczny to czego ono potrzebuje. Od większości ćwiczeń sportowych i gimnastycznych metoda Pilatesa różni się tym, iż skupia się na mięśniach drobnych i słabych, często przez nas zapomnianych.
Czytaj więcej


PILATES FLOW

Inspirowany dynamiczną formą jogi - vinyasa, w której płynnie przechodzi się z pozycji w pozycję.
Zajęcia o nieco szybszym i intensywniejszym tempie niż zajęcia Basic Pilates. Łączą w sobie elementy wspomnianej jogi i spokojniejszego, ale pięknie wysmuklającego ciało pilatesu.
Poziom średniozaawansowany.

Zajęcia Pilates odbywają się w poniedziałki i piątki o 10:00.
Na zajęcia obowiązuje:
karnet Pilates na 8 wejść - 135 PLN  
pojedyncze wejście - 35 PLNBIO Karolina Kucharczyk - nauczyciel jogi oraz pilates, pedagog.

„Lubię mieć dobre relacje ze swoim ciałem, reszta to ciągłe poszukiwania…  
Uważam, że nie ma jednej słusznej metody pracy z ciałem. Każda osoba jest inna, dlatego dobieram trening dla każdego indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na predyspozycje i ograniczenia.”

Wyrażam pogląd, że świadomość manifestuje się poprzez ciało.
W związku z tym poszukuję i łączę różne metody pracy z ciałem. Jestem instruktorem Jogi ( ASHTANGA VINYASA JOGA) i Pilates ( BODY BALANCED PILATES SCHOOL )
Dopełnieniem mojej wiedzy stały się studia ANATOMY TRAINS  autorstwa Tomasa Myersa ze swoją koncepcją powięzi oraz taśm anatomicznych w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. 
W układaniu moich lekcji biorę pod uwagę kobiety  po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu.  W tym przypadku wykorzystuje metody i wiedzę zdobytą w ramach kursu MEDICAL POSTNATAL TRAINING. Tę wiedzę uzupełnia o szwajcarską koncepcję BeBo - TRENING DNA MIEDNICY (
metodę polecaną przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne). 


 
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl