Stanie na rękach

 Stałe zajęcia stania na rękach w Astanga Yoga Studio

Do góry nogami - czyli jak w bezpiecznych warunkach zdobyć umiejętność, o której marzą jogini i nie tylko!
Zajęcia: poniedziałki 18:00 - 19:00

Zajęcia mające na celu w bezpieczny i ciekawy sposób przeprowadzić uczestników przez proces nauki pozycji odwróconych takich jak Stanie na rękach, Stanie na przedramionach i Stanie na głowie. 
 
Podczas treningu skupimy się na poprawie mobilności obręczy barkowej, wzmocnieniu nadgarstków, ramion oraz mięśni stabilizujących sylwetkę jak i praktycznej nauce balansu w każdej z tych pozycji.
 
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chcących nauczyć się stania na głowie, przedramionach i rękach oraz zdobyć świadomość ciała odwróconego do góry nogami.

Michał Maciaszek

 
Jest sportowcem, który nie rywalizuje, trenerem który uczy się od swoich uczniów i podróżnikiem, który wędruje również po ścieżkach wewnętrznych. Michał od dziecka związany jest z ruchem: w wieku 5 lat trenował sztuki walki, aby już jako ośmiolatek dołączyć do sekcji Gimnastycznej CWKS Legia. Po zakończeniu kariery zawodniczej nie przestał rozwijać się ruchowo w różnych dyscyplinach pokrewnych, jak akrobatyka, parkour, tricking, kalistenika czy capoeira. W swojej wieloletniej karierze sportowej i podróżniczej otarł się o przeróżne dyscypliny, od kulturystyki przez sztuki walki, wspinaczkę do medytacji. Od lat używa swojej wiedzy o ruchu, modyfikując ją tak, by pomóc w treningu tancerzy, cyrkowców, joginów etc. Prowadzi zajęcia z AcroYogi, Akrobatyki, Animal Flow, Stania na rękach oraz oparty o gimnastykę, capoeirę i trening naturalny program ruchowy Movement, testy sprawnościowe Functional Movement Screen. Jest również certyfikowanym trenerem Blackroll.

Koszt:


 1 wejście - 45 zł
 4 wejścia - 160 zł
 8 wejść - 224 zł 
 OPEN - 256 zł 


Karnet obowiązuje na wszystkie stałe zajęcia w Astanga Yoga Studio - nie dotyczy warsztatów, kursów i karnetów specjalnych

Karnet ważny 30 dniJak kupić karnet?

a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.
 

Pozdrawiamy AYS
 

Stanie na rękachod 45
Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl