Stretching

Stałe zajęcia Stretchingu

Zdrowy i naturalny system ćwiczeń, który wspiera każdy rodzaj praktyki ruchowej - na rozciąganie zawsze jest czas!

Stretching to system, który zaczerpnięty został m.in. z obserwacji zwierząt, zawierający elementy gimnastyki i kulturystyki łącząc naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych. Nasze ciało zbudowane jest tak, by być zwinne i gibkie. Niestety poprzez siedzący tryb życia, zbyt mało ruchu czy złą dietę traci swoje możliwości. Regularny i prawidłowo wykonywany stretching przywraca ciału jego potencjał poprzez zwiększenie zakresu ruchów, zapobiega urazom stawów i ścięgien, redukuje napięcie mięśni. Bardzo korzystnie wpływa także na psychikę poprzez uwalnianie endorfin. Na zajęciach będziemy też spełniać marzenia o szpagatach, sznurkach czy mostkach.

Karolina Rabiega
 
Certyfikowana instruktorka tańca sportowego ze specjalizacją taniec klasyczny oraz instruktorka stretchingu. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Laureatka IV miejsca I Ogólnopolskiego Konkursu Tańca we Wrocławiu i finalistka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku. Po ukończeniu szkoły związana była m.in. z Państwowym Zespołem Pieśni i Tańca „Mazowsze”, Zespołem Pieśni i Tańca „Warszawianka”, Baletem Dworskim „Cracovia Danza”. Współpracowała także z grupą Show Burlesque Dance oraz Mazury Dance Company of the polish YMCA w Londynie. Obecnie tancerka zespołu Warsaw Ballet. Występowała między innymi na deskach Opery Bałtyckiej, Teatru Miniatura, Akademii Muzycznej w Gdańsku, Teatru IMKA, Teatru Ludowego w Krakowie oraz na Bielańskiej Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego w Warszawie. Od 7 lat prowadzi zajęcia z baletu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a od niedawna także technikę tańca na pointach oraz stretching. Obecnie współpracuje z Bielańskim Ośrodkiem Kultury, z którym przygotowuje występy grupy baletowej. 

Zajęcia w poniedziałki o 19:00 - 20:00 i piątki o 20:00 - 21:00

Koszt:

 1 wejście - 45 zł
 4 wejścia - 160 zł
 8 wejść - 224 zł 
 OPEN - 256 zł 
  


Karnet obowiązuje na wszystkie stałe zajęcia w Astanga Yoga Studio - nie dotyczy warsztatów, kursów i karnetów specjalnych

Karnet ważny 30 dni

 
Karnet dla nowych klientów (jednorazowo): 75 zł na Strefę Ruchu (Stretching, Akrobatyka, Mobility i Rolowanie, Stanie na rękach, AcroYoga, Aerial Dance, Corset i Animal Flow, Movement Fundamenty ruchu)
 

Jak kupić karnet?

a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.
 

Pozdrawiamy AYS

Stretchingod 160
Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl