Joga

Jesteś u nas pierwszy raz?
Nigdy wcześniej nie ćwiczył_a_eś jogi lub wracasz na matę po dłuższej przerwie?
W paru prostych krokach sprawdź co pomoże Ci rozpocząć swoją przygodę z jogą na Ścieżce Jogina w Astanga Yoga Studio.
Kurs dla Początkujących jest warunkiem uczestnictwa w innych zajęciach. To podstawa i punkt startowy na ścieżce jogina. Kurs obejmuje 8 spotkań, które pozwolą poczuć się komfortowo na wszystkich zajęciach. Na kursie nauczysz się powitań słońca, pozycji stojących oraz prawidłowego oddechu w trakcie praktyki. Po ukończeniu kursu zapraszamy Cię na cykl zajęć dla początkujących (na co najmniej 12 zajęć), gdzie usystematyzujesz swoją wiedzę i zapoznasz się nowym materiałem. Po nim będziesz mógł rozszerzyć swojąwiedzę na zajęciach dla średniozaawansowanych.

Co wziąć ze sobą na pierwsze zajęcia?
  • Wygodny, niekrępujący ruchów strój do ćwiczeń.

  • Matę do jogi. Nie masz swojej maty? Nic nie szkodzi, możesz wypożyczyć matę na recepcji (5zł/sztuka). Docelowo jednak warto mieć swoją matę do jogi - możesz ją zakupić u nas. Pracownicy recepcji pomogą Ci w doborze maty.

  • Na zajęciach jogi ćwiczymy boso - obuwie ani skarpetki nie są potrzebne.


Początkujący to cykl co najmniej 12 zajęć, na których usystematyzujesz swoją wiedzę z Kursu dla Początkujących. Jest on konieczny, aby wziąć udział w zajęciach dla średnio zaawansowanych.


Kurs dla średnio zaawansowanych to sposób na kontynuację nauki w formie kolejnego miesięcznego kursu, obejmującego 8 spotkań. Na kursie rozwiniesz swoją praktykę, nauczysz się pozycji siedzących pierwszej serii (do navasany) oraz tego jak przygotować swoje ciało do bardziej wymagających pozycji. Po tym cyklu możesz uczestniczyć we wszystkich naszych zajęciach, w szczególności Vinyasa, Mysore oraz Serii Prowadzonej.
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach dla średniozaawansowanych jest wcześniejsze uczestnictwo w Kursie dla początkujących oraz cyklu co najmniej 12 zajęć dla początkujących.


Vinyasa to dynamiczne zajęcia dla średnio zaawansowanych. Na Vinyasa zapraszamy jeśli ukończyłeś kurs dla początkujących uczestniczyłeś w cyklu co najmniej 12 zajęć dla początkujących oraz  cyklu 8 spotkań kursu dla średnio zaawansowanych. Aby przejść do klejenego kroku zapraszamy do uczestnictwa w 12 zajęciach Vinyasa.


Wprowadzenie do Mysore to cykl 8 zajęć, na których stopniowo nauczysz się jak praktykować samemu. Nauczyciel sukcesywnie przygotuje Cię i oswoi z nowym rodzajem praktyki, która wymaga większej uważności i skupienia. Do zajęć możesz dołączyć po ukończeniu kursu dla początkujących, kursu dla średniozaawansowanych oraz po ukończeniu cyklu 12 zajęć Vinyasy. Krok opcjonalny - dla chętnych :)


Mysore to praktyka własna z nauczycielem, podczas której nauczyciel obserwuje, koryguje oraz nadaje kierunek Twojej praktyce. Uzupełnieniem regularnej praktyki w stylu Mysore są zajęcia Pierwszej Serii prowadzonej. To pierwsza seria prowadzona przez nauczyciela. Te zajęcia przeznaczone są również dla tych uczestników, którzy znają pierwszą serię do połowy (nie brali udziału w kursach, ale znają sekwencje). 
W zajęciach Mysore i Seria Prowadzona możesz wziąć udział po ukończeniu Kursu dla Początkujących, cyklu co najmniej 12 zajęć dla początkujących, cyklu 8 spotkań kursu dla średnio zaawansowanych oraz 12 zajęć Vinyasa.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą? Zapraszamy do zapisania się na nasze kursy dla początkujących - wybierz ten kurs który pasuje Ci najbardziej KURSY
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl