1 marca Kurs Aerial Dance

Cykl 4 zajęć - technika od podstaw i układ choreograficzny na zakończenie! 
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z tańcem w powietrzu w intensywny lecz spokojny i bezpieczny sposób. Po kursie zapraszamy na stałe zajęcia.
Na zajęciach będziemy odkrywać możliwości własnego ciała, zwiększając naszą świadomość ruchów i ich kontrolę. Jest to praktyka niezbędna przy pracy z „latającym” rekwizytem. Poznamy ćwiczenia wzmacniające mięśnie rąk, pleców oraz brzucha - które wykonują największą pracę przy akrobatyce powietrznej. Zajęcia wspomagają nie tylko budowanie siły mięśniowej ale także zwiększenie zakresu ruchów poprzez rozciąganie. 
Podczas kursu poznamy specyfikę naszego rekwizytu - podwieszonego do sufitu hamaka. Nauczymy się jak z nim współpracować aby osiągnąć zamierzony przez nas efekt. Rozpoczniemy od figur, ruchów w kontakcie z podłogą i krok po kroku będziemy oswajać się z wysokością a także pozycjami odwróconymi.  Będziemy uczyć się sekwencji ruchów, określonych figur, stopniowo zwiększając ich intensywność i stopień zaawansowania jeśli chodzi o zapamiętanie kombinacji czy wytrzymałość naszego ciała. 
Końcowym efektem naszej pracy będzie powietrzny układ taneczny. Będzie on zwierał elementy przedstawione podczas kursu - tak, aby każdy uczestnik miał bazę do ćwiczeń i przygotowania swojego ciała na kolejne etapy nauki.

Po kursie zapraszamy na stałe zajęcia.

Zajęcia prowadzi:


Mariola DrzewekZ wykształcenia księgowa z efemerycznym epizodem kadrowym :) Szukając ciekawych zajęć ruchowych dla dzieci w roku 2014 trafiła do pierwszej w Polsce szkoły tańca w powietrzu i straciła rozum dla bujania ... nie tyle w obłokach co  na kawałku tkaniny ... pod sufitem ;) Czuje się dowodem na to, że tę przygodę można rozpocząć w absolutnie każdym wieku. Taniec na szarfach trenuje od ok.5 lat, kurs instruktorski w tej dziedzinie ukończyła pod okiem Magdaleny Sztencel w 2017 roku i od tamtej pory zdobywa doświadczenie trenerskie zarówno w tańcu na szarfach jak i w tańcu w hamaku ucząc zarówno dzieci jak i dorosłych. Uwielbia przepływ energii między ludźmi w trakcie zajęć, a każda nowa umiejętność nabyta przez kursantów sprawia, że ma ochotę skakać z radości jak dziecko i taką energią pragnie zarażać ludzi, czystą radością z ruchu. Uwielbia muzykę, jazdę na rowerze z mężem, długie spacery (również te bez celu po mieście) i karmić z ręki sikorki w Łazienkach 
 

Zajęcia będą odbywały się w piątki o 19:00

Kurs zawiera 4 zajęcia po 1,5 godz
Uwaga, zastrzegamy prawo do zmiany daty rozpoczęcia kursu.


Koszt:
230 PLN płatność do 8 lutego
250 PLN płatność od 9 do 23 lutego
280 PLN płatność po 24 lutego

 

Karnet obowiązuje tylko na powyższy kurs.

Jak kupić karnet?
a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.


Pozdrawiamy AYS.

1 marca Kurs Aerial Danceod 230
Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl