23.11 Kurs Aerial Dance

 Cykl 8 zajęć - technika od podstaw i układ choreograficzny na zakończenie! 
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z tańcem w powietrzu w intensywny lecz spokojny i bezpieczny sposób. Po kursie zapraszamy na stałe zajęcia.
Na zajęciach będziemy odkrywać możliwości własnego ciała, zwiększając naszą świadomość ruchów i ich kontrolę. Jest to praktyka niezbędna przy pracy z „latającym” rekwizytem. Poznamy ćwiczenia wzmacniające mięśnie rąk, pleców oraz brzucha - które wykonują największą pracę przy akrobatyce powietrznej. Zajęcia wspomagają nie tylko budowanie siły mięśniowej ale także zwiększenie zakresu ruchów poprzez rozciąganie. 
Podczas kursu poznamy specyfikę naszego rekwizytu - podwieszonego do sufitu hamaka. Nauczymy się jak z nim współpracować aby osiągnąć zamierzony przez nas efekt. Rozpoczniemy od figur, ruchów w kontakcie z podłogą i krok po kroku będziemy oswajać się z wysokością a także pozycjami odwróconymi.  Będziemy uczyć się sekwencji ruchów, określonych figur, stopniowo zwiększając ich intensywność i stopień zaawansowania jeśli chodzi o zapamiętanie kombinacji czy wytrzymałość naszego ciała. 
Końcowym efektem naszej pracy będzie powietrzny układ taneczny. Będzie on zwierał elementy przedstawione podczas kursu - tak aby każdy uczestnik miał bazę do ćwiczeń i przygotowania swojego ciała na kolejne etapy nauki.

Po kursie zapraszamy na stałe zajęcia.

Zajęcia prowadzi Maria GawlikOd prawie 7 lat trenuje taniec na szarfach. Swoją przygodę zaczęła w pierwszej tego typu szkole w Polsce, szkoląc się u najlepszych w tej dziedzinie. Prócz szarf, które są jej specjalnością, podstawy trapezu statycznego, tańca na ścianie (vertical dance) czy tańca na kole nie są jej obce. Od jakiegoś czasu trenuje również akrobatykę partnerską/ acro jogę oraz tzw. gry ikaryjskie. Maria od prawie 4 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki powietrzej dla dzieci jak i dorosłych. W 2014 r. ukończyła również kurs pedagogiki cyrku. W 2017 roku współorganizowała Aerial Open Space oraz prowadziła warsztaty na największym festiwalu cyrkowym w Europie: European Juggling Convention. Poza zajęciami i warsztatami, występuje na różnego rodzaju imprezach zamkniętych i festiwalach na terenie całego kraju. Obecnie współpracuje przy organizacji Warszawskiej Sceny Variete, w której spektaklach również  miała przyjemność występować.
 

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i piątki o 17:00 

Kurs zawiera 8 zajęć po 1 godz.
Uwaga, zastrzegamy prawo do zmiany daty rozpoczęcia kursu.


Koszt:
230 PLN płatność do 31 października
250 PLN płatność od 1 do 16 listopada

280 PLN płatność od 17 listopada
 

 

Karnet obowiązuje tylko na powyższy kurs.

Jak kupić karnet?
a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.


Pozdrawiamy AYS.

23.11 Kurs Aerial Danceod 230
Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl