5.06 Kurs Aerial Dance

Cykl 8 zajęć - technika od podstaw i układ choreograficzny na zakończenie! 
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z tańcem w powietrzu w intensywny lecz spokojny i bezpieczny sposób. Po kursie zapraszamy na stałe zajęcia.
Na zajęciach będziemy odkrywać możliwości własnego ciała, zwiększając naszą świadomość ruchów i ich kontrolę. Jest to praktyka niezbędna przy pracy z „latającym” rekwizytem. Poznamy ćwiczenia wzmacniające mięśnie rąk, pleców oraz brzucha - które wykonują największą pracę przy akrobatyce powietrznej. Zajęcia wspomagają nie tylko budowanie siły mięśniowej ale także zwiększenie zakresu ruchów poprzez rozciąganie. 
Podczas kursu poznamy specyfikę naszego rekwizytu - podwieszonego do sufitu hamaka. Nauczymy się jak z nim współpracować aby osiągnąć zamierzony przez nas efekt. Rozpoczniemy od figur, ruchów w kontakcie z podłogą i krok po kroku będziemy oswajać się z wysokością a także pozycjami odwróconymi.  Będziemy uczyć się sekwencji ruchów, określonych figur, stopniowo zwiększając ich intensywność i stopień zaawansowania jeśli chodzi o zapamiętanie kombinacji czy wytrzymałość naszego ciała. 
Końcowym efektem naszej pracy będzie powietrzny układ taneczny. Będzie on zwierał elementy przedstawione podczas kursu - tak, aby każdy uczestnik miał bazę do ćwiczeń i przygotowania swojego ciała na kolejne etapy nauki.

Po kursie zapraszamy na stałe zajęcia.

Zajęcia prowadzi:


Mariola DrzewekZ wykształcenia księgowa z efemerycznym epizodem kadrowym :) Szukając ciekawych zajęć ruchowych dla dzieci w roku 2014 trafiła do pierwszej w Polsce szkoły tańca w powietrzu i straciła rozum dla bujania ... nie tyle w obłokach co  na kawałku tkaniny ... pod sufitem ;) Czuje się dowodem na to, że tę przygodę można rozpocząć w absolutnie każdym wieku. Taniec na szarfach trenuje od ok.5 lat, kurs instruktorski w tej dziedzinie ukończyła pod okiem Magdaleny Sztencel w 2017 roku i od tamtej pory zdobywa doświadczenie trenerskie zarówno w tańcu na szarfach jak i w tańcu w hamaku ucząc zarówno dzieci jak i dorosłych. Uwielbia przepływ energii między ludźmi w trakcie zajęć, a każda nowa umiejętność nabyta przez kursantów sprawia, że ma ochotę skakać z radości jak dziecko i taką energią pragnie zarażać ludzi, czystą radością z ruchu. Uwielbia muzykę, jazdę na rowerze z mężem, długie spacery (również te bez celu po mieście) i karmić z ręki sikorki w Łazienkach 
 

Zajęcia będą odbywały się w środy o 20:30 i piątki o 19:00
Start: 5 czerwca

Kurs zawiera 8 zajęć po 1 godz
Uwaga, zastrzegamy prawo do zmiany daty rozpoczęcia kursu.


Koszt:
230 PLN płatność do 19 maja
250 PLN płatność od 20 do 28 maja
280 PLN płatność od 29 maja

 

Karnet obowiązuje tylko na powyższy kurs.

Jak kupić karnet?
a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.


Pozdrawiamy AYS.

5.06 Kurs Aerial Danceod 230
Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl