Manipulacja Powięzi jest to rodzaj terapii manualnej, która powstała we Włoszech, a jej twórcą jest Luigi Stecco. Twórca wraz ze swoimi dziećmi Antonio oraz Carla rozwijają metodę przez ostatnie 30 lat dzięki ciągłym badaniom anatomicznym, pracy klinicznej i spostrzeżeniom.

Opracowali szczegółowy model biomechaniczny, polegający na leczeniu konkretnych punktów, po wcześniejszej bardzo dokładnej analizie całego człowieka. Metoda spogląda na człowieka, jako całość dzieląc go na poszczególne segmenty, które są ze sobą połączone w tzw. łańcuchy tkankowe.

Dzięki zastosowaniu manipulacji na poszczególny punkt przywracamy ruchomość tej tkanki i uwalniamy człowieka od bólu/dyskomfortu, który może trwać latami. Przywrócenie poprawnej konsystencji w tkance powoduje rozluźnienie receptorów bólowych w powięzi, zwiększenie zakresu ruchomości oraz do zlikwidowania patologii, która się szerzyła w organizmie.

Pierwsza wizyta u terapeuty trwa 1h i polega na szczegółowym wywiadzie oraz badaniach fizjoterapeutycznych. Również w czasie pierwszej wizyty wykonywany jest pierwszy zabieg. Wszystkie informacje są skrupulatnie zapisywane na specjalnej karcie badań. Ma ona za zadanie przechowywanie ważnych informacji, które pomogą w rozwiązaniu problemu i wyleczeniu osoby.

Kolejne wizyty trwają 30 minut i polegają na kontynuacji rozwiązywania problemu. Na każde zajęcia proszę zabrać rzeczy na przebranie (krótkie spodenki, koszulkę) oraz wyniki badań (jeżeli są).

Pierwsza wizyta 1h-140 zł
Kolejna wizyta 30 min - 90 zł


Michał BanasiakDyplomowany fizjoterapeuta z pasji i zamiłowania oraz terapeuta manualny, który specjalizuje się w leczeniu bólu narządu ruchu. Wieloletnie doświadczenia praktyczne uzyskuje w prywatnych gabinetach rehabilitacyjnych oraz na licznych kursach:
  • Techniki energizacji mięśni,
  • Mięśniowo-powięziowe rozluźnianie,
  • Techniki aktywnego rozluźniania,
  • Dysbalans mięśniowo-powięziowy,
  • Terapia punktów spustowych,
  • Fascial Manipulation
  • Mulligan Concept,
  • Nowoczesne metody leczenia stawu kolanowego oraz Fizjoterapia w sporcie.

Zapisy pod numerem 509 767 511 oraz e-mailowo perfectmove@wp.pl

Tu znajdziesz więcej informacji na temat Michała Banasiaka - Kliknij!
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl