Masaże w Astanga Yoga Studio

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ze strefy masażu. Wszystkie zabiegi wykonywane są w przygotowanym specjalnie do tego celu pokoju masażu, który mieści się na 6 piętrze w strefie Astanga Yoga Studio.

Manipulacja powięzi - Michał Banasiak
Manipulacja Powięzi jest to rodzaj terapii manualnej, która powstała we Włoszech a jej twórcą jest Luigi Stecco. Metoda ta spogląda na człowieka, jako całość dzieląc go na poszczególne segmenty, które są ze sobą połączone w tzw. łańcuchy tkankowe.(więcej informacji)

Kalari Chikitsa - Monika Pęconek
Kalari Chikitsa to medyczna strona Kalarippayat. Jest to system leczniczy oparty na wiedzy o marmach (punktach energetycznyh) oraz nadis (energetycznych kanałach). (więcej informacji)
 
Masaż Hawajski Lomi Lomi Nui - Beata Babińska
To głęboko relaksujący i jednocześnie leczniczy zabieg o polinezyjskich korzeniach, podczas którego pacjent doświadcza pozytywnej przemiany na poziomie ciała, emocji i umysłu. (więcej informacji)

Masaż Tajski - Alfonso Casenave
Sesja masażu tajskiego jest przeprowadzana w medytacyjnym skupieniu. Jest ona nie tylko głęboko uzdrawiającym doświadczeniem, ale również duchową praktyką zarówno dla osoby masującej, jak i dla masowanej. (więcej informacji)

Shiatsu i Marma - Bogumiła Małuj
Masaż shiatsu jest głęboko holistyczną pracą z ciałem. Jest to sztuka słuchania i podążania za sygnałami płynącymi z ciała drugiej osoby.
Zabieg Marma polega na stymulacji punktów Marma i dzięki temu usuwa wszelkie nieprawidłowości w przepływie energii i synchronizuje prace naszego organizmu. (więcej informacji)

Fizjoterapia
- Marcin Radwański
Zabiegi fizjoterapii oraz terapii manualnej wykonywane przez Marcina Radwańskiego, specjalizującego się w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa.(więcej informacji)
 
Masaż Twarzy Shiatsu - Andrzej Zubek
To unikalna kombinacja technik łączących w sobie wiedzę z zakresu zachodniej anatomii, jak i pracę na akupunktach wyróżnionych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Efektem będzie gładka i jędrna skóra, świeża cera, promieniująca zdrowiem i witalnością, płynącą z Twojego wnętrza. (więcej informacji)

Rehabilitacja FMS - Michał Banasiak
Ocena FMS to metoda diagnostyczna polegająca na znalezieniu najsłabszego ogniwa w organizmie, które osłabia całość. (więcej informacji)

Masaż Ajurwedyjski - Feroz Ranzoo
Masaż Ajurwedyjski wykonywany mocno i głęboko przez doświadczonego masażystę, który "czyta" potrzeby ciała klienta, ma długie oddziaływanie, a wykonywany regularnie, daje najszybsze efekty.  (więcej informacji)

Masaż Dźwiękiem - Feroz Ranzoo
U zdrowego człowieka masaż dźwiękiem wspiera rozwój harmonii wewnętrznej oraz wzmacnia siły i energie potrzebne do realizowania zadań w codziennym życiu. Natomiast w przypadku choroby masaż dźwiękiem pomaga przy dolegliwościach natury fizycznej, psychicznej i umysłowej oraz uwalnia stres i lek. (więcej informacji)

Terapia czark - Feroz Ranzoo
Czakry absorbują energię, która pochodzi z naszych myśli, uczuć, z tego kto i co nas otacza.Terapia czakr kamieniami polega na użyciu kamieni, do każdej czakry innego, które balansują energię czakr. (więcej informacji)

Terapia Dźwiękiem
- Magdalena Mroczkowska
Dźwięk uwrażliwia nas na siebie samych. Z początku możemy napotykać na bariery i napięcia w ciele, uczucie zniechęcenia, czasem rozdrażnienia, ale potem otwieramy się na samych siebie, doznajemy poczucia relaksu i dobrostanu.(więcej informacji)
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl