Ewa Jaros - Asztanga

 
Ewa Jaros właścicielka Astanga Yoga Studio. Od 2005 r. praktykuje asztangę. W 2007r. ukończyła kurs nauczycielski u Basi Lipskiej.
Jako nauczycielka pracuje od 2003 roku. Od 2012 roku regularnie prakykuje jogę u Sharatha Joisa w KPJAYI w Mysore w Indiach.
Od października 2007r. jest właścicelką studia jogi AYS, w którym pracuje i prowadzi zajęcia asztanga winjasa jogi. Z wykształcenia jest filozofką.

Emilia Iwaniuk - Asztanga

Uczy i praktykuje asztangę, trenuje kyudo, tradycyjne łucznictwo japońskie, posiada stopień 1 Dan w tej dziedzinie oraz uprawnienia instruktora sportu.
Praktykuje ashtanga jogę od 2009 roku. Swoje pierwsze kroki na macie zaczęła stawiać
w Astanga Yoga Studio u Ewy Jaros, potem w Joga Klubie u Ewy Makowskiej, gdzie przygotowywała się do roli nauczyciela. Ukończyła kurs nauczycielski organizowany przez Basię Lipską i od 2011 roku prowadzi regularne zajęcia. Poza regularną praktyką własną stale pogłębia swoje doświadczenie, uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli takich jak: Basia Lipska, Kino MacGregor,
R. Alexander Medin, David Keil, Ronald Steiner, John Scott.
Oprócz jogi trenuje Kyudo, tradycyjne łucznictwo japońskie, posiada stopień 1 Dan w tej dyscyplinie oraz uprawnienia instruktora sportu.
Połączenie tych dwóch form aktywności pozwala mi dostrzegać różnorodność pracy z ciałem i z drugim człowiekiem; niezmiennie są dla mnie lekcją pokory, cierpliwości i akceptacji tego, co się wydarza.Aldona Filipiuk - Asztanga

 
Od dziecka kochała taniec, do czasu kiedy to poznała i jeszcze bardziej pokochała ashtanga jogę, i to ona stała się jej pasją oraz nałogiem. Od 2009 roku praktykuje regularnie, bo ciężko znosi rozstania z jogą.
Joga stała się jej metodą rozwoju i pracy nad sobą. Dzięki niej wie, że wszystko dzieje się po coś, oraz że wszelkie bariery znajdują się przede wszystkim we własnej głowie. Uważa, że pokonywanie barier na macie pomaga w pokonywaniu ich także w życiu codziennym. Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem, więc dobrze rozumie ludzi. Obecnie uważa że najlepszą terapią jest joga. W 2012 roku ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Vinyasa TTC 500 u Basi Lipskiej i uczestniczyła w warsztatach nauczycielskich Kino MacGregor oraz warszatach Guillermo Beniteza, Larugi Glaser, Davida Keila oraz Tima Feldmanna.
Poza jogą kocha też dalekie podróże, ale oczywiście te z matą w plecaku.

Sylwia Stefanowicz - Asztanga

Praktykę jogi rozpoczęła w 2000 roku. Pierwsze kroki stawiała pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli metody Iyengar’a.  Od 2002 roku praktykuje Ashtanga Jogę. W 2004 roku wyjechała do Indii do miasteczka Mysore (kolebka asztanga winjasa jogi), gdzie uczestniczyła w szkoleniach dotyczących pranayamy, zdrowotnych aspektów jogi oraz kursie nauczycielskim Astanga Jogi.
Nadal doskonali wiedzę u nauczycieli zarówno w Polsce jak i za granicą (praktykowała u Lino Miele, Nancy Gilgoff, Maty Ezraty, Manju Joisa, Kino Mac Gregor, Basi Lipskiej, Davida Keila, Rolfa Naujokat). W ramach rozwoju przez parę lat zajmowała się Kundalini Jogą, w 2008 roku ukończyła kurs nauczycielski Kundalini Jogi.
Lata praktyki dały mi ogromną wiedzę o różnych stylach jogi. Pozostaję przy praktyce asztangi - czerpię dzięki niej energię, którą chcę przekazywać innym.

Dominika Kojro - Pilates i Asztanga

Trenerka metody Pilatesa.Skończyła kurs Open Mind Pilates I i szkolenie trenerskie u Anny Podsiedlik-Ciebiera(Personal pilates).Przygode z jogą zaczęła od metody Iyengara. Potem odkryła Ashtangę. Brała udział w warsztatach m.in. Manju Joisa i Kino MacGregor. Skończyła też kurs nauczycielski Ashtanga VinyasaYogi u Basi Lipskiej Larsen.

Anita Wach - Asztanga

Joginka, tancerka, choreografka. Regularną praktykę jogi zaczęła w 2003 r. w Joga centrum w Warszawie. Od 2005 r. praktykuje astangę, na początku z Radkiem Rychlikiem, potem w AYS z Ewą Jaros, Basią Lipską.
Brała udział w różnych warsztatach min. Maty Ezraty, Kena Harakumy. Jogę i taniec traktuje jako dwa powiązane ze sobą elementy rozwoju duchowego. Joga daje jej spokój, dyscyplinę i wewnętrzne skupienie. Taniec pozwala jej doświadczać mocy i radości improwizacji. Na codzień pracuje w AYS, gdzie prowadzi zajęcia jogi dla pocżątkujących i zaawansowanych. Jest równiż członkiem teatru Bretoncaffe. Organizuje i uczestniczy także w warsztatach tańca współczesnego w kraju i za granicą.

Monika Pęconek - Kalari i Asztanga

Jedyna w Polsce osoba, która uzyskała stopien Starszego Instruktora Kerala Kalarippayat Academy w Kannur oraz została dopuszczona do tajemnej wiedzy medycznej - kalari marma treatment w tradycji Gurukkala C.M. Sherif.
Absolwentka PWST we Wrocławiu. Od dziesięciu lat czynnie zajmuje się pracą z ciałem. W 2007 roku wiedziona intuicją i pragnieniem dotarcia do źródeł, wyruszyła do Indii. Podczas podróży poznała swojego aktualnego Mistrza, Gurukkala C.M. Sherif. Spotkanie to całkowicie odmieniło jej los. Porzuciła aktorstwo, oddając się praktyce kalarippayat, systemowi medycznemu kalari chikitsa i ayurvedzie.
Dotychczas w Indiach spędziła 2 lata. W tym czasie asystowała w leczeniu, masowała i uczyła kalari indyjskie dzieci oraz zachodnich studentów. Podczas ostatniego pobytu w Kannur (w 2011/2012 roku) przeprowadzała w KKA samodzielne treatmenty, umożliwiając skorzystanie z dobrodziejstw kalari chikitsa lokalnym kobietom. Swój czas aktywnie dzieli między Europę a Indie, żyjąc i tam, i tu. Od 2008 roku podróżuje, szerząc wiedzę o kalari i dzieląc się zdobytym doświadczeniem. Prowadzi liczne warsztaty i masuje. Jej marzeniem jest przekazanie wiedzy jak najdalej i w jak najczystszej formie...

Michał Maciaszek - AcroYoga

Michał jest związany i zafascynowany ruchem od najmłodszych lat. Zaczął od sztuk walki, był zawodowym gimnastykiem, a przez kolejne kilkanaście lat otarł się o prawie każdą dyscyplinę ruchową. Aktualnie regularnie medytuje, praktykuje jogę, akrobatykę i kalistenikę.
Z AcroYogą, pierwszy raz zetknął się z w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. Uczestnik Elemental Immersion w Atenach, Lunar Immersion w Londynie. W 2013 jako pierwszy w Polsce uzyskał tytuł AcroYogowego JAMbassadora. Po miesiącach rozpowszechniania AcroYogi w kraju, praktykowania i nauki u światowych gwiazd m.in Pau Castellsague, Alexandra Ruiz, Erica Montes, Almuth Kramer, Lucie Beyer, Jeppe Skovgaard, Oliver Chamo, Pascal Weis, Julia Weis w 2014 otrzymał certyfikację nauczycielską od założyciela AcroYogi, Jasona Nemera.
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl