Ewa Jaros - Asztanga

 
Właścicielka Astanga Yoga Studio. Od 2005 r. praktykuje asztanga winjasa jogę. Jako nauczycielka jogi pracuje od 2003 roku. Regularnie uczy się u swojego nauczyciela Sharatha Joisa w KPJAYI, w Mysore, w Indiach.
W 2015 roku została autoryzowana przez Instytut Pattabhi Joisa (kpjayi.org) otrzymując tym samym uprawnienia do prowadzenia zajęć asztangi w tradycyjnym stylu Mysore.
Od 2007r. jest właścicielką studia jogi AYS, w którym pracuje i prowadzi zajęcia.

 

Emilia Iwaniuk - Asztanga

Uczy i praktykuje asztangę, trenuje kyudo - tradycyjne łucznictwo japońskie, posiada stopień 3 Dan w tej dziedzinie oraz uprawnienia instruktora sportu.
Praktykuje astanga jogę od 2009 roku. Swoje pierwsze kroki na macie zaczęła stawiać
w Astanga Yoga Studio u Ewy Jaros, potem w Joga Klubie u Ewy Makowskiej, gdzie przygotowywała się do roli nauczyciela. Ukończyła kurs nauczycielski organizowany przez Basię Lipską i od 2011 roku prowadzi regularne zajęcia. Poza regularną praktyką własną stale pogłębia swoje doświadczenie uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli takich jak: Basia Lipska, Kino MacGregor,
R. Alexander Medin, David Keil, Ronald Steiner, John Scott.
Oprócz jogi trenuje Kyudo - tradycyjne łucznictwo japońskie, posiada stopień 3 Dan w tej dyscyplinie oraz uprawnienia instruktora sportu.
"Połączenie tych dwóch form aktywności pozwala mi dostrzegać różnorodność pracy z ciałem i z drugim człowiekiem; niezmiennie są dla mnie lekcją pokory, cierpliwości i akceptacji tego, co się wydarza."Dominika Kojro - Asztanga

Przygodę z jogą zaczęła w 2010 roku od metody Iyengara. Potem odkryła Ashtangę. Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej Larsen. Brała udział w licznych warsztatach m.in z Manju Joisem, Kino MacGregor, Markiem Robberdsem, Davidem Keilem. Praktykowała również w Indiach pod okiem jednego z najstarszych uczniów Pattabhi Joisa - Lino Miele.

Aldona Filipiuk - Asztanga

 

 Od dziecka związana była z tańcem, do czasu kiedy to poznała asthanga jogę, która to stała się jej pasją oraz nałogiem. Od 2009 roku praktykuje regularnie, bo ciężko znosi rozstania z jogą, która stała się jej metodą rozwoju i pracy nad sobą. Dzięki niej wie, że wszystko dzieje się po coś oraz że wszelkie bariery znajdują się przede wszystkim we własnej głowie. Uważa, że pokonywanie barier na macie pomaga w pokonywaniu ich także w życiu codziennym.
Z wykształcenia jest zarówno psychologiem, jak i socjologiem, więc dobrze rozumie świat i ludzi.
W 2012 roku ukończyła akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Vinyasa TTC-500 u Basi Lipskiej-Larsen.
Od 2013 roku regularnie jeździ do Indii, aby uczyć się w kolebce ashtanga jogi K. Patthabi Jois Asthanga Yoga Institute, a w 2016 roku została autoryzowana do samodzielnego nauczania przez jedynego Guru Sharata Joisa.

Uczestniczyła też w wielu międzynarodowych warsztatach prowadzonych m.in. przez: Johna Scotta, Davida Keila, Kino MacGregor, Tima Feldmanna, Larugę Glasser oraz Marka Roberddsa.
Poza jogą kocha też dalekie podróże, ale oczywiście te z matą w plecaku.

Anita Wach - Asztanga

Joginka, tancerka, choreografka. Regularną praktykę jogi zaczęła w 2003 r. w Joga centrum w Warszawie. Od 2005 r. praktykuje astangę, na początku z Radkiem Rychlikiem, potem w AYS z Ewą Jaros, Basią Lipską.
Brała udział w różnych warsztatach m.in. Maty Ezraty, Kena Harakumy. Jogę i taniec traktuje jako dwa powiązane ze sobą elementy rozwoju duchowego. Joga daje jej spokój, dyscyplinę i wewnętrzne skupienie. Taniec pozwala jej doświadczać mocy i radości improwizacji. Na co dzień pracuje w AYS, gdzie prowadzi zajęcia jogi dla pocżątkujących i zaawansowanych. Jest również członkiem teatru Bretoncaffe. Organizuje i uczestniczy także w warsztatach tańca współczesnego w kraju i za granicą.

Kinga Drewa - Ashtanga

 Pierwsze kroki na macie postawiła w 2012 roku, kiedy na stałe zakończyła 10 letnie zawodowe granie w siatkówkę. Przygodę z jogą rozpoczęła od metody Iyengara, jednak po kilku latach odkryła dynamiczną asztanga vinyasa jogę i to dla niej rzuciła karierę w reklamie. Początkowo joga miała służyć naprawieniu ciała po ciężkich treningach siatkówki, jednak bardzo szybko stała się regularną praktyką i drogą do równowagi ciała i ducha.  W 2016 roku ukończyła roczny kurs instruktora hatha jogi, w między czasie wyjechała do Indii, by zaczerpnąć wiedzy z dziedziny jogi i ajurwedy u źródła .Od tamtego czasu uczy i praktykuje dynamiczne formy jogi, na czele z własną praktyką z Mysore. Poza matą terapeutka dotykiem, masażystka i podróżniczka, pasjonatka ajurwedy i zdrowego, harmonijnego stylu życia. 
 

Aga Ścisłowska - Asztanga

Na co dzień uczy i praktykuje ashtanga vinyasę jogę w Astanga Yoga Studio Ewy Jaros.

Ukończyła Kurs Nauczycielski RYT 200 Yoga Alliance u Basi Lipskiej-Larsen, uczestniczyła w warsztatach m.in. z Johnem Scottem, Manju Joisem i każdego dnia uczy się od osób, które przychodzą na zajęcia jogi.

Początkowo joga była dla niej jedną z form leczenia kontuzji nabytych podczas biegania, jednak szybko stała się główną formą aktywności.

Z wykształcenia i zamiłowania jest grafikiem i rzeźbiarzem.
Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek.

Poprzez obserwację swojego oddechu można odnaleźć coś wyjątkowego, dobrą energię. Oddech może zmienić emocje i myśli - wystarczy zatrzymać się  i posłuchać, poobserwować.

 
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl