Ewa Jaros - Asztanga

 
Właścicielka Astanga Yoga Studio. Od 2005 r. praktykuje asztanga winjasa jogę. Jako nauczycielka jogi pracuje od 2003 roku. Regularnie uczy się u swojego nauczyciela Sharatha Joisa w KPJAYI, w Mysore, w Indiach.
W 2015 roku została autoryzowana przez Instytut Pattabhi Joisa (kpjayi.org) otrzymując tym samym uprawnienia do prowadzenia zajęć asztangi w tradycyjnym stylu Mysore.
Od 2007r. jest właścicielką studia jogi AYS, w którym pracuje i prowadzi zajęcia.

 

Emilia Iwaniuk - Asztanga

Uczy i praktykuje asztangę, trenuje kyudo - tradycyjne łucznictwo japońskie, posiada stopień 1 Dan w tej dziedzinie oraz uprawnienia instruktora sportu.
Praktykuje astanga jogę od 2009 roku. Swoje pierwsze kroki na macie zaczęła stawiać
w Astanga Yoga Studio u Ewy Jaros, potem w Joga Klubie u Ewy Makowskiej, gdzie przygotowywała się do roli nauczyciela. Ukończyła kurs nauczycielski organizowany przez Basię Lipską i od 2011 roku prowadzi regularne zajęcia. Poza regularną praktyką własną stale pogłębia swoje doświadczenie uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli takich jak: Basia Lipska, Kino MacGregor,
R. Alexander Medin, David Keil, Ronald Steiner, John Scott.
Oprócz jogi trenuje Kyudo - tradycyjne łucznictwo japońskie, posiada stopień 1 Dan w tej dyscyplinie oraz uprawnienia instruktora sportu.
"Połączenie tych dwóch form aktywności pozwala mi dostrzegać różnorodność pracy z ciałem i z drugim człowiekiem; niezmiennie są dla mnie lekcją pokory, cierpliwości i akceptacji tego, co się wydarza."Dominika Kojro - Asztanga

Przygodę z jogą zaczęła w 2010 roku od metody Iyengara. Potem odkryła Ashtangę. Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej Larsen. Brała udział w licznych warsztatach m.in z Manju Joisem, Kino MacGregor, Markiem Robberdsem, Davidem Keilem. Praktykowała również w Indiach pod okiem jednego z najstarszych uczniów Pattabhi Joisa - Lino Miele.

Aldona Filipiuk - Asztanga

 

 Od dziecka związana była z tańcem, do czasu kiedy to poznała asthanga jogę, która to stała się jej pasją oraz nałogiem. Od 2009 roku praktykuje regularnie, bo ciężko znosi rozstania z jogą, która stała się jej metodą rozwoju i pracy nad sobą. Dzięki niej wie, że wszystko dzieje się po coś oraz że wszelkie bariery znajdują się przede wszystkim we własnej głowie. Uważa, że pokonywanie barier na macie pomaga w pokonywaniu ich także w życiu codziennym.
Z wykształcenia jest zarówno psychologiem, jak i socjologiem, więc dobrze rozumie świat i ludzi.
W 2012 roku ukończyła akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Vinyasa TTC-500 u Basi Lipskiej-Larsen.
Od 2013 roku regularnie jeździ do Indii, aby uczyć się w kolebce ashtanga jogi K. Patthabi Jois Asthanga Yoga Institute, a w 2016 roku została autoryzowana do samodzielnego nauczania przez jedynego Guru Sharata Joisa.

Uczestniczyła też w wielu międzynarodowych warsztatach prowadzonych m.in. przez: Johna Scotta, Davida Keila, Kino MacGregor, Tima Feldmanna, Larugę Glasser oraz Marka Roberddsa.
Poza jogą kocha też dalekie podróże, ale oczywiście te z matą w plecaku.

Anita Wach - Asztanga

Joginka, tancerka, choreografka. Regularną praktykę jogi zaczęła w 2003 r. w Joga centrum w Warszawie. Od 2005 r. praktykuje astangę, na początku z Radkiem Rychlikiem, potem w AYS z Ewą Jaros, Basią Lipską.
Brała udział w różnych warsztatach m.in. Maty Ezraty, Kena Harakumy. Jogę i taniec traktuje jako dwa powiązane ze sobą elementy rozwoju duchowego. Joga daje jej spokój, dyscyplinę i wewnętrzne skupienie. Taniec pozwala jej doświadczać mocy i radości improwizacji. Na co dzień pracuje w AYS, gdzie prowadzi zajęcia jogi dla pocżątkujących i zaawansowanych. Jest również członkiem teatru Bretoncaffe. Organizuje i uczestniczy także w warsztatach tańca współczesnego w kraju i za granicą.

Sylwia Stefanowicz - Asztanga

Praktykę jogi rozpoczęła w 2000 roku. Pierwsze kroki stawiała pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli metody Iyengar’a. Od 2002 roku praktykuje Ashtanga Jogę. W 2004 roku wyjechała do Indii do miasteczka Mysore (kolebka asztanga winjasa jogi), gdzie uczestniczyła w szkoleniach dotyczących pranayamy, zdrowotnych aspektów jogi oraz kursie nauczycielskim Astanga Jogi.
Nadal doskonali wiedzę u nauczycieli zarówno w Polsce jak i za granicą (praktykowała u Lino Miele, Nancy Gilgoff, Maty Ezraty, Manju Joisa, Kino Mac Gregor, Basi Lipskiej, Davida Keila, Rolfa Naujokat). W ramach rozwoju przez parę lat zajmowała się Kundalini Jogą, w 2008 roku ukończyła kurs nauczycielski Kundalini Jogi.
Lata praktyki dały mi ogromną wiedzę o różnych stylach jogi. Pozostaję przy praktyce asztangi - czerpię dzięki niej energię, którą chcę przekazywać innym.

Maga Korbel - Mindfulnes

 Maga Korbel - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ukończyła kurs nauczycielski z jogi u Jurka Jaguckiego. Jest certyfikowaną trenerką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Od 2010 roku prowadzi nieprzerwanie 8 tygodniowe treningi Mindfulness, pogłębione spotkania dla absolwentów oraz intensywne odosobnienia z medytacją.

 Jest drugim pokoleniem praktykującym medytację w Polsce. Ojciec Magi wprowadzał buddyzm zen do Polski.
Maga przez lata praktykowała medytację zen i czan pod okiem nauczycieli. Obecnie interesuje się różnymi podejściami poszerzania świadomości i badania ludzkiego umysłu. 
Inspiruje się nowymi trendami w dziedzinie szeroko pojętej medytacji i technik na niej opartych na całym świecie. Podróżuje, poznaje ludzi, uczy się od wielu.
W 2011 stworzyła przestrzeń o nazwie BabaJoga. (www.babajoga.pl)
Obecnie BabaJoga jest formą społeczności zaprzyjaźnionych ze sobą ludzi, kroczących podobną drogą. Grupa regularnie spotyka się i praktykuje. 
Blog Magi: www.magayoga.blogspot.com
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl