Sesje masażu misami i gongami

Od września zapraszam na sesje masażu misami i gongów, które poruszają prawdę "ukrytą" w każdym z nas i naszych ciałach.
Badania naukowe potwierdzają wpływ dźwięku na strukturę cząsteczek wody.
Fale dźwiękowe o odpowiedniej częstotliwości harmonizują układ atomów w cząsteczce. W konsekwencji organizm człowieka który w 70% składa się z wody zostaje już na poziomie komórkowym sharmonizowany. W ten sposób naturalnie uruchamiają się procesy samouzdrawiania. Buduje się dobre samopoczucie i większe zaufanie do siebie.

Może to się przejawiać lepszym snem, lepszą przemianą materii (w konsekwencji oczyszczaniem organizmu).
Masaż dźwiękiem rozluźnia mięśnie, dostraja pracę narządów, pomaga w bólach stawów, astmie, alergiach, oczyszcza krew, reguluje oddech i poprawia pracę serca i ciśnienie krwi.

Dźwięk uwrażliwia nas na siebie samych. Z początku możemy napotykać na bariery i napięcia w ciele, uczucie zniechęcenia, czasem rozdrażnienia, ale potem otwieramy się na samych siebie, doznajemy poczucia relaksu i dobrostanu.

Moja 6 letnia praca z misami w postaci koncertów i masaży na dorosłych i dzieciach (również na niemowlętach), pokazała mi i potwierdziła, iż praca z dźwiękiem łagodzi, uspokaja, otwiera i uruchamia samouzdrawianie.

Magdalena Mroczkowska zaprasza

Koszt pojedyńczej wizyty to
120 PLN

Zapisy pod numerem 505 831 293 oraz e-mailowo magdalena.anna.mroczkowska@gmail.comPoleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl