Masaż twarzy - Shiatsu Facelift

Choć specjalnie się nad tym nie zastanawiasz, mięśnie twarzy są jednymi z najbardziej aktywnych każdego dnia. Śmiech, złość, zmarszczone brwi, zmęczenie, codzienne rozmowy - wszystko to bezustannie je angażuje. Dlatego zadbaj o zdrowie i dobrą kondycję Twojej twarzy. Efektem będzie gładka i jędrna skóra, świeża cera, promieniująca zdrowiem i witalnością, płynącą z Twojego wnętrza.
Co to jest Shiatsu Facelift
To unikalna kombinacja technik łączących w sobie wiedzę z zakresu zachodniej anatomii, jak i pracę na akupunktach wyróżnionych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Dzięki tym technikom możemy wpływać na mięśnie twarzy, rozluźniać je, wzmacniać, poprawiać ukrwienie i przepływ limfy, przywracać elastyczność, jędrność i witalność, a także zredukować zmarszczki.
 
Jest zabiegiem prowadzącym do zdrowia i świetnego samopoczucia psychofizycznego, daje uczucie błogości, głębokiego relaksu, wyciszenia, odprężenia, harmonii, a nasza twarz odzyskuje zdrowy koloryt, blask i witalność. Zmianę można zaobserwować już po jednym zabiegu. Działania tego przyjemnego zabiegu są daleko szersze. Możemy je odczuć zarówno na poziomie ciała, umysłu, jak i emocji. © The European Shiatsu School 
 
Czas trwania: 60 min.
Cena
:
  • pojedynczy zabieg         100 zł

  • pakiet 6 zabiegów (*)      480 zł / 540 zł - raty (5 x 100 zł + 40 zł)

  • pakiet 6+2 zabiegi (**)     660 zł / 730 zł - raty (7 x 100 zł + 30 zł)

  • pakiet 6+4 zabiegi (***)    820 zł / 900 zł - raty (9 x 100 zł + 0 zł)

(*) pakiet ważny 21 dni; (**) pakiet ważny 35 dni; (***) pakiet ważny 50 dni.
 
 
 
Andrzej Zubek - dyplomowany masażysta Shiatsu FaceLift Certificate. Ukończył kurs I-go i II-go stopnia masażu Shiatsu w szkole The European Shiatsu School z Londynu (dyplom Shiatsu Bodywork Certificate). Obecnie kontynuuje naukę na III-stopniu, zgłębiając podstawy terapii Shiatsu. Zawodowo związany z produkcją filmową, a z ruchem od zawsze. Pochłonięty działalnością teatralną, tańcem współczesnym, wspinaczką sportową i wysokogórską, yogą i AcroYogą. Pracując z ludźmi lubi obserwować proces powrotu do wewnętrznej równowagi ich ciała, ducha i umysłu. To daje mu satysfakcję i radość z tego co robi, a także energię do dalszego działania.
 
 
Zapisy pod numerem 501 094 095 oraz e-mailowo andrzej.zubek@astanga.pl
 
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl