AcroYoga 2-3 czerwca

Zapraszamy na 4 godziny warsztatów techniki bliskiej zarówno joginom, jak i wszystkim pasjonatom ruchu!

Warsztaty przeznaczone są dla osób zupełnie początkujących jak i dla tych, którzy już pierwsze loty mają za sobą, a chcą podszkolić swoją technikę.

2 i 3.06, w godz. 13:30-15:30 oraz 14:30 - 16:30


Kup teraz - wybierz datę kursu!

 Czego nauczymy się podczas warsztatu?
 
Blok I  (13:30-15:30 2.06) Nauczymy się zasad bazowania, latania i asekuracji oraz przygotujemy do tego nasze ciała. Poznamy też podstawowe pozycji AcroYogi takie jak ptak, krzesło, wieloryb.
 
Blok II (13:30-15:30 3.06) Rozwiniemy nasze umiejętności o kolejne pozycje takie jak latanie tyłem, vishnus couch, tron oraz nietoperz. Popracujemy też nad tranzycjami pomiędzy pozycjami.
 
Po warsztacie wszyscy uczestnicy otrzymają skrypt w PDF'ie ze wszystkimi pozycjami, które zostały przerobione na warsztacie.
 
Co należy wziąć ze sobą?
Wygodny strój treningowy, najlepiej nie śliski i na tyle przylegający by nie zasłaniał nam oczu przy pozycjach odwróconych i nie plątał się przy różnych przejściach. Na miejscu będzie można kupić wodę, będą też dostępne maty do wypożyczenia po 5zł sztuka, ale jeśli ktoś preferuje ćwiczyć na swojej najlepiej wziąć ją ze sobą.

 
Michał Maciaszek

 
Jest sportowcem, który nie rywalizuje, trenerem który uczy się od swoich uczniów i podróżnikiem, który wędruje również po ścieżkach wewnętrznych. Michał od dziecka związany jest z ruchem: w wieku 5 lat trenował sztuki walki, aby już jako ośmiolatek dołączyć do sekcji Gimnastycznej CWKS Legia. Po zakończeniu kariery zawodniczej nie przestał rozwijać się ruchowo w różnych dyscyplinach pokrewnych, jak akrobatyka, parkour, tricking, kalistenika czy capoeira. W swojej wieloletniej karierze sportowej i podróżniczej otarł się o przeróżne dyscypliny, od kulturystyki przez sztuki walki, wspinaczkę do medytacji. Od lat używa swojej wiedzy o ruchu, modyfikując ją tak, by pomóc w treningu tancerzy, cyrkowców, joginów etc. Prowadzi zajęcia z AcroYogi, Akrobatyki, Animal Flow, Stania na rękach oraz oparty o gimnastykę, capoeirę i trening naturalny program ruchowy Movement, testy sprawnościowe Functional Movement Screen. Jest również certyfikowanym trenerem Blackroll.

Koszt:

 2-3.06, w godz. 13:30 -15:30 oraz 14:30-16:30

150 PLN płatność do 18 kwietnia

160 PLN płatność od 19 kwietnia do 23 maja

180 PLN płatność od 24 maja
 
         

Karnety obowiązują tylko na warsztat

Jak kupić karnet?
a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.
 

Pozdrawiamy AYS
 
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl