23.07 - 28.07.2018 Warsztat z Philippą Asher - sesje i wykłady

6 dni z Philippą Asher - warsztaty i wykłady w Astanga Yoga Studio!

To niecodzienna okazja do przyjrzenia się swojej praktyce pod okiem doświadczonej i cenionej nauczycielki. Nowa perspektywa i przekaz prosto od rdzennych nauczycieli Philippy, K. Patthabi Jois'a oraz R. Sharath'a Jois'a.

 

Na warsztat składa się cykl 6 sesji (5 sesji Mysore i 1 sesja pierwszej serii prowadzonej) oraz 3 wykładów.

 

Plan warsztatu:

 

23.07, poniedziałek - Mysore - 7:00 I grupa, 8:30 II grupa 

24.07, wtorek - Mysore - 7:00 I grupa, 8:30 II grupa 
24.07, wtorek - wykład - 14:00-16:00
25.07, środa -  Mysore - 7:00 I grupa, 8:30 II grupa 
26.07, czwartek -  Mysore - 7:00 I grupa, 8:30 II grupa 
26.07, czwartek - wykład - 14:00-16:00
27.07, piątek - Mysore - 7:00 I grupa, 8:30 II grupa 
27.07, piątek - wykład - 14:00-16:00
28.07, sobota - Pierwsza Seria Prowadzona - 9:30-11:30 ( I i II grupa razem)

 
 

Philippa Asher


 
Pochodząca z Londynu Philippa Asher jest jedną z niewielu praktykujących Asztanga jogę na świecie (i jedyną brytyjką), która otrzymała certyfikat, aby uczyć tradycyjnej metody Asztanga jogi przez Sri K Pattabhi Joisa. Poznała serię podstawową, średniozaawansowaną, zaawansowaną A i B bezpośrednio od Guruji i Sharatha (w Instytucie Jogi Kryszna Pattabhi Jois Ashtanga w Mysore w Indiach) i dzieli się systemem Ashtanga jogi na całym świecie.
Po nauce w szkole baletowej od dwunastego roku życia i dwudziestu pięciu latach nauczania tańca na uniwersytetach i w zespołach baletowych w całej Wielkiej Brytanii, Philippa przypadkiem trafiła na zajęcia Asztangi w Londynie. To był przypadek nadający sens i zmieniający całe jej życie.
Od końca lat 90. zaczęła uczyć się Asztangi codziennie przed swoją pracą (w mediach, przemyśle filmowym i muzycznym). Ponad szesnaście lat studiowała przez kilka miesięcy każdego roku w KPJAYI w Mysore, praktykując pod okiem Sri K Pattabhi Joisa i jego wnuka Sharatha Joisa.
W 2006 roku Philippa założyła i prowadziła Soho Triyoga - program samodzielnej praktyki Ashtanga jogi w Londynie. Nauczała tam przez pięć lat, zanim przeniosła się do południowych Indii, aby zbudować własną shalę Ashatnga Nirvita - dla praktykujących na każdym poziomie.
Oprócz nauczania w stylu Mysore, prowadzenia zajęć i warsztatów w ASHTANGA NIRVRTA, Philippa prowadzi również gościnne warsztaty i rezydencje w szkołach w Europie, Londynie i na odosobnieniach na całym świecie. Dzielenie się wiedzą (od początkujących do bardziej doświadczonych praktykujących) traktuje poważnie, ale zawsze w beztroskiej i radosnej atmosferze. Nacisk kładzie się na dobrą technikę, synchronizację tristhany (oddech, punkty spojrzenia i ruch) i przekazywanie metody dokładnie, jak naucza Guruji.
Oddanie praktyce i pasja Philippy do Asztangi jogi, doświadczenie jako wykwalifikowana tancerka i nauczycielka (certyfikat podyplomowy w edukacji dorosłych), zapewniają jej intuicyjne i zdrowe podejście w rozumieniu ludzkiego ciała, asan, ludzi i sposobów w jaki się uczą.
 


Koszt:
                                                       Warsztat - całość:     Warsztat - Mysore+PSP:     Pojedynczy wykład:
do 16 marca                                                       1090 zł                         875 zł                              155 zł
od 17 marca do 17 maja                                    1190 zł                         910 zł                               165 zł
od 18 maja do 23 lipca                                      1290 zł                         945 zł                               180 zł

                                                      

Karnet obowiązuje tylko na warsztat z Philippą

Jak kupić karnet?

a)  zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.

4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.


Pozdrawiamy AYS.
 

23.07 - 28.07.2018 Warsztat z Philippą Asher - sesje i wykłady

Kup online
Poleć nas znajomemu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Szczegóły promocji

Polecamy

Porozumienie szkół jogi
www.porozumieniejogi.pl

bezposrednikow.org
www.bezposrednikow.org

Rival Group
www.rival.pl