fbpx

06 czerwca 2022


Kurs jogi dla średnio zaawansowanych 6.06 (asztanga)
poniedziałki i środy


Ewa Jaros

Kurs jogi dla średnio zaawansowanych 6.06 (asztanga)
poniedziałki i środy

290 PLN

kup online

Kurs jogi dla średnio zaawansowanych obejmuje 6 zajęć po 1 godzinie każde. 

Ten kurs jest kontynuacją kursu dla początkujących.

Zajęcia stacjonarne, w studio w godzinach:
poniedziałki 20:00 i środy 20:00 

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które ukończyły kurs jogi dla początkujących lub znają sekwencję stojącą i chcą kontynuować pogłębianie praktyki.
Na tych zajęciach nauczymy się pozycji siedzących do navasany. 
Poznamy modyfikacje niektórych asan oraz dowiemy się jak przygotować ciało do wykonania nieco bardziej wymagających pozycji, jak np. mariciasana B i D 

Powiemy sobie kiedy nie powinniśmy robić niektórych pozycji oraz na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wykonywaniu. Są to zajęcia na których można zadawać pytania, rozmawiać o swoich wrażeniach dotyczących praktyki oraz dowiedzieć się w którym momencie fizyczna praktyka staje się jogą.

Na zajęcia potrzebna będzie własna mata do jogi.
W trakcie trwania kursu możesz zakupić maty MEYANTU z rabatem -10% – pytaj na recepcji 🙂

Kurs prowadzi: Ewa Jaros

Koszt:
290 PLN / osobę

Karnet obowiązuje tylko na kurs. 
Uwaga, zastrzegamy prawo do zmiany daty rozpoczęcia kursu.

Kurs jest zaliczany przy 80% frekwencji. 

Do zobaczenia na macie! 🙂 

Jak kupić karnet?
a)  Kliknij „KUP ONLINE” – zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl  Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

c) Aby wpłacić opłatę manipulacyjną w ramach Multisport, Medicover i zarezerwować miejsce na kursie – zapraszamy do wizyty w studio i płatność na miejscu gotówką.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji: astanga@astanga.pl

Aby po kursie kontynuować Ścieżkę Jogina, weź udział w całym kursie lub min. 80% frekwencji – do zobaczenia na macie! 🙂 

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem studio