fbpx

15 maja 2021


Kurs jogi uwalniającej napięcie i stres 15-16.05
sobota i niedziela


Skanda

Kurs jogi uwalniającej napięcie i stres 15-16.05
sobota i niedziela

280 PLN

kup online

Doświadcz potężnego połączenia jogi i ćwiczeń bioenergetycznych.

2 weekendowe spotkania w sobotę i niedzielę 13:00-16:00
15-16 maja
2 dni x 3 godz

W trakcie zajęć skupiamy się na usuwaniu blokad, stagnacji i skutków napięcia emocjonalnego z naszego ciała. Wykonywane ćwiczenia pomogą nam odprężyć ciało i wejść w bardziej zrównoważony i spokojny stan umysłu.

Praktyka skupia się na technikach hatha jogi, takich jak asany (pozycje ciała) i pranajamy (techniki oddychania) oraz ćwiczeniach bioenergetycznych. Te metody pomagają nam uwolnić napięcie i otworzyć nasze ciało oraz zwiększyć naszą energię (pranę), pobudzić krążenie krwi i limfy. Druga część naszej praktyki to joga nidra. Można ją opisać jako głęboką ukierunkowaną relaksację, w której ciało jest całkowicie rozluźnione, a świadomość praktykującego systematycznie rozszerza się poza jego obręb. Celem jogi nidry jest osiągnięcie medytacyjnego, wyciszonego stanu umysłu oraz całkowitego odprężenia i ciała.
Kurs ten przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć stanu głębokiego relaksu, zredukować poziom stresu, uwolnić się od napięcia lub skutków uporczywych emocji nagromadzonych w ciele. Zajęcia są dedykowane zarówno dla osób praktykujących jogę, jak i dla początkujących.

Prowadzący: Skanda

Cena kursu: 280 PLN