fbpx

18 grudnia 2022


Narodziny Światła. Świąteczny Krąg Pieśni


Narodziny Światła. Świąteczny Krąg Pieśni

80 PLN gotówką na miejscu

kup online

Płatność na miejscu gotówką. Do zobaczenia!

Krąg pieśni
18 grudnia 13:00 – 16:00

W przeddzień zimowego przesilenia, witając odradzające się światło, zapraszamy Cię do wspólnej celebracji, medytacji, modlitwy i spotkania w kręgu pieśni. Uczcimy ten piękny czas śpiewając pieśni z różnych części świata i nasze własne zrodzone z miłości i radości życia.
Nie obawiaj się czy potrafisz śpiewać.  Zaufaj pragnieniu serca, które woła Cię do tego pradawnego rytuału odnawiającego ciało, serce i ducha.
Przynieś swoje modlitwy, troski i radości, i popłyńmy wspólnie ku światłu wyłaniającemu się z tego najciemniejszego w roku czasu.  

Zapraszamy MY czyli:

Alena Mackiewicz – pieśniarka, kompozytorka i zbieraczka pieśni uzdrawiających, psycholożka i pasjonatka uzdrawiającej mocy kolektywnego śpiewania.

Natalia Kietrys – traktuje Pieśni jako swoistą Medycynę, dzięki której, każda ma charakter medytacyjny. Pasjonatka Mantr oraz ich uzdrawiającej Mocy. Miłosniczka grzechotek i przeszkadzajek.

Łukasz SynSłońca – MiłoŚnik bębnów, pasjonat gitary akustycznej oraz śpiewu jako szamańskich narzędzi transformujących energię, ukierunkowujących ją, niosących poprzez eter z Serca do Serca

Koszt udziału w spotkaniu to 80 zł.
Płatność możliwa tylko gotówką na miejscu w dniu wydarzenia. Prosimy o punktualność. Ze swej strony zapewniamy teksty pieśni dla komfortu śpiewania.

FB: https://www.facebook.com/events/547070683973578/

Do zobaczenia i wspólnego zanurzenia w śpiewie!