fbpx

14 luty 2020


Walentynkowy Taniec Żywiołów


Anna Sernawit

Walentynkowy Taniec Żywiołów

49 - 138 PLN

kup online

Koszt za osobę:
49 PLN płatność do 1 lutego
60 PLN płatność od 2 do 8 lutego
70 PLN płatność od 9 lutego

Koszt za 2 osoby:
98 PLN płatność do 1 lutego
119 PLN płatność od 2 do 8 lutego
138 PLN płatność od 9 lutego

Edycja walentynkowa: 14 lutego, godz. 20:00 – 22:00

Czym jest Taniec Żywiołów? To taniec intuicyjny oparty na symbolice czterech żywiołów.

Zajęcia dla wszystkich, nie jest konieczne żadne przygotowanie, ani specjalne umiejętności 🙂

Sesja oparta na swobodnej sekwencji inspiracji do ruchu, w bezpiecznej przestrzeni przy muzyce na żywo, prowadzona i kierowana przez doświadczona facylitatorkę. 

Zajęcia dla każdego: solo, w parze, z koleżanką, bratem, dla każdego poszukującego i wszystkich zainteresowanych.

Zajęcia zainicjują stałe zajęcia Tańca Żywiołów w AYS 🙂

Zajęcia poprowadzi: Anna Sernawit

Tak o warsztacie pisze prowadząca:

Taniec Żywiołów to taniec intuicyjny oparty na symbolice czterech żywiołów. To podróż po Twoim ciele. Towarzyszyć nam będą w tej wędrówce wszystkie żywioły. Bo one nie są czymś odrębnym, czymś niedostępnym, nieznanym, potężnym i odległym. One są w Tobie i mogą stać się Twoim sprzymierzeńcem, jeśli tylko pozwolisz im przemówić w tańcu.

Poprowadzę Cię przez całe Twoje ciało. Wraz z pogłębionym oddechem wrócisz do niego świadomością. Skupisz na nim swoją uwagę i zaczniesz zauważać co do Ciebie mówi. Nawiążesz kontakt z każdą jego częścią, sprawdzisz jak się czuje, gdzie są napięcia, czemu trzeba poświęcić więcej uwagi. Obudzisz wewnętrznego tancerza. Zobaczysz i poczujesz, jak Twoje ciało chce się poruszać.

A potem zaproszę kolejno wszystkie żywioły. Zobaczysz w jakich częściach ciała je czujesz, zobaczysz jak chcą tańczyć, jaką mają ekspresję, jak chcą się wyrazić poprzez Ciebie.

Co w danym momencie mają Ci do przekazania?

Jaką wartość od nich dostajesz?

Jak je odczuwasz, co mówią do Ciebie?

Zaproszę Ziemię, Ogień, Wodę i Powietrze. To z nimi i dla nich będziesz tańczył. Z nimi się połączysz, ich energię poczujesz we wnętrzu swojego ciała. Nawiążesz z nimi kontakt i zobaczysz, że są nieodłączną częścią Ciebie. W każdej chwili masz do nich dostęp. W każdej chwili możesz korzystać z całej potęgi, jaką mają Ci do zaoferowania.

A na koniec zaproszę Cię do wspólnego śpiewania. Uwolnisz swój głos, poznasz jego moc, a tym samym pozwolisz sobie na swobodne wyrażanie siebie.

Wspólny taniec i śpiew, to najbardziej pierwotne, naturalne sposoby na to, żeby poczuć radość z prostego bycia w grupie. Przypominamy sobie jak to jest, być tańczącym plemieniem.

Podczas zajęć towarzyszyć nam będą bębny na żywo. One dodają mocy i osadzają Cię w ciele. Pomagają zmaterializować to, co tworzysz podczas tańca.

Korzyści płynące z zajęć:

  • Potężna dawka radosnej, pozytywnej energii
  • Uwolnienie napięć w ciele
  • Zwiększona produkcja endorfin
  • Doskonała forma komunikacji z drugim człowiekiem
  • Poprawa kondycji fizycznej
  • Najbardziej naturalne modelowanie sylwetki

Walentynkowa edycja Tańca Żywiołów:

Walentynki mają dwa oblicza. Jedno radosne, wypełnione miłością, serduszkami i cudownymi chwilami spędzanymi we dwoje – wtedy, kiedy masz je z kim spędzić.

I drugie mroczne, wkurzające, przyprawiające Cię o dodatkową depresję i stres – jeśli w tym właśnie momencie jesteś singlem. Patrzysz na wszystkie atrybuty tego święta i dostajesz szału (w tej lepszej wersji, bo to chociaż jest jakieś działanie), albo wpadasz w jeszcze większą apatię i zanurzasz się po uszy we własnym cierpieniu.

Ja miałam taki stan w tamtym roku. Przyśnił mi się mój poprzedni partner. Było tak cudownie, ale nagle okazało się, że to tylko sen, a ja tego właśnie dnia JESTEM SAMA. Spod kołdry zaczęła wypełzać do mnie moja Drama Queen szepcząc zduszonym głosem: patrz jaka jesteś nieszczęśliwa, nikt cię nie kocha, nikt cię dzisiaj nigdzie nie zabierze, co jest z tobą nie tak? Chodź, zostaniemy w łóżku i będziemy płakać. A potem wściekniemy się na cały świat, na tych wszystkich zakochanych ludzi. Będzie tak dramatycznie… co ty na to? Zapytała, zawieszając głos.

Och jaka kusząca to była propozycja. Zanurzyć się we własnym cierpieniu i obwiniać wszystkich naokoło za swój rozpaczliwy, dramatyczny stan. Byłam skłonna się zgodzić. Niestety był mały szkopuł. Mianowicie mój pies, którego nie interesowały żadne Walentynki, ani tym bardziej mój depresyjny stan. Zażądał więc, żebym natychmiast podniosła tyłek i wyszła z nim do lasu.

A las już zrobił swoje. Przegonił Drama Queen i nie pozwolił jej wrócić.

Bo na to, co nas spotyka w życiu, niekoniecznie zawsze mamy wpływ. Ale zawsze mamy wybór, jak na to zareagujemy i co z tym zrobimy.

Wtedy, rok temu, na przekór wszystkiemu, postanowiłam być szczęśliwa. Po prostu sama zabrałam siebie na randkę. Poszłam do kina i na moje ukochane tańce. Spędziłam cudownie ten piękny dzień.

I kto wie, czy to nie właśnie dlatego, dostałam od Wszechświata prezent. W te Walentynki to ja zaproszę Ciebie na inaugurację moich cyklicznych zajęć pt. Taniec Żywiołów.

Wtedy taki pomysł nawet nie zaświtał w mojej głowie. Ale uparte wybieranie radości i lekkości, zamiast bólu i cierpienia, poskutkowało tym, że dzisiaj robię to, co kocham.

Dlatego z wielką radością w sercu zapraszam Cię do cudownego miejsca, które samo przypłynęło do mojej przestrzeni –  Astanga Yoga Studio, w samym centrum Warszawy.

I zobacz, nie ma znaczenia czy masz parę, czy na ten moment wybierasz bycie singlem, możesz przyjść i świetnie się bawić. Przygotuję na ten szczególny dzień specjalny repertuar. Będzie ogniście, zmysłowo, romantycznie i mocno. To będą moje inauguracyjne zajęcia w tym miejscu, moja energia dla Warszawy.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz do nas dołączyć tego wyjątkowego dnia i będziesz ze mną współtworzy_ł_a tę przestrzeń.

Zapraszamy! 🙂

Koszt za osobę:
49 PLN płatność do 1 lutego
60 PLN płatność od 2 do 8 lutego
70 PLN płatność od 9 lutego

Koszt za 2 osoby:
98 PLN płatność do 1 lutego
119 PLN płatność od 2 do 8 lutego
138 PLN płatność od 9 lutego

Karnet obowiązuje tylko na powyższy warsztat.
Uwaga, zastrzegamy prawo do odwołania warsztatu (gwarancja zwrotu kosztów).

Jak kupić karnet?

a)  Kliknij „kup online” – w panelu sprzedaży wybierz z rozwiajnej listy karnet dla 1 lub 2 osób, zarejestruj się i zaloguj. Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com. 
b)  w recepcji AYS płacąc kartą lub gotówką. 

REGULAMIN WARSZTATÓW:
1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wczesniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w AYS.
4. Zarejestrowana osoba na kurs/warsztat nie może przekazać cesji uczestnictwa w wydarzeniu osobom trzecim.