fbpx

14 stycznia 2022


YODAME Droga do Serca – Marcel Bird


Marcel Bird

YODAME Droga do Serca – Marcel Bird

80 PLN

kup online

YODAME to praktyka powstała z trzech umiłowanych ścieżek jogi tańca i medytacji.

Spotykamy się w piątek, 14 stycznia o 19:00 – 22:00

Intencja jaka stoi za powstaniem YODAME to powrót do Swojej Mocy, skontaktowanie się ze swoim wewnętrznym Mistrzem i celebracja życia w pełni swojego potencjału.

‚YODAME Droga do Serca’ to ceremonia tańca intuicyjnego z elementami shakingu oraz kosmicznego wiru, połączona z koncertem na gongach misach i innych instrumentach wysokowibracyjnych. Wszystko to, da ci możliwość puszczenia niepotrzebnej kontroli, wielu napięć otrzymanych w ciele i umyśle.

Zapraszam wszystkich czujących potrzebę powortu do siebie do ciała do czucia do natury. 

Kontaktu w ruchu z innym człowiekiem, gdzie szamańsko-tantrycznie poprowadzimy się świadomie w bycie, w harmonię ciała umysłu i duszy.

Wymiana energetyczna:
50 lub 80 PLN

oraz opcja dowolnej darowizny jesli chcesz byc a nie mozesz w pelni pokryć ceny – na wejsciu 🙂
Bilety: https://panel.astanga.pl/#/offer/w/569

(po kliknięciu w link wybierz kwotę z rozwijanej listy)

Czas 3 godziny

 

W Jedności, Marcel Bird 

O Marcelu:

Człowiek przede wszystkim, Tata wspaniałego syna Rafaela, Smakosz Życia i Tworzyciel, Wojownik Serca. Ukończył Studia Fizjoterapii oraz Reżyserię Filmowa, od ponad 20 lat zajmuje się pracą z ciałem, terapeuta BMS. Od 2012 prowadzi indywidualną praktykę SENSELIBRIUM – to balance your Life, wspomagającą świadomy rozwój. Twórca praktyki YODAME yoga dance meditation. Szkolił się w Indiach, Ameryce Południowej, Londynie i Polsce na ścieżkach Jogi, Tantry, Szamanizmu oraz wielu innych wzbogacających świadome życie. Łączy w swojej pracy doświadczenie z wielu dziedzin życia, intuicję i drogę w prawdzie otwartego serca. Powrót do Siebie, do Natury, do Serca jest główną misją jego życia i pracy z ludźmi. Prowadzi warsztaty i kręgi dla Mężczyzn oraz Kobiet, czesto współpracuje z innymi nauczycielami tworząc nowe projekty wspomagające i inspirujące do zmian.

fb: SENSELIBRIUM

fb: YODAME