fbpx

Ścieżka rozwoju jogina

1. Kurs dla początkujących

2. Początkujący

3. Kurs dla średnio zaawansowanych

4. Vinyasa

5. Pierwsza Seria Prowadzona

6. Mysore

Jesteś u nas pierwszy raz?

Nigdy wcześniej nie ćwiczył_a_eś jogi lub wracasz na matę po dłuższej przerwie?
Na podstawie wielu lat doświadczeń w uczeniu jogi (AYS istnieje od 2005) stworzyliśmy Ścieżkę Jogina – przystępny, kilkuetapowy proces nauki.

Sprawdź na jakim jesteś etapie oraz od czego zacząć:

  • Kurs jogi dla Początkujących jest warunkiem uczestnictwa w innych zajęciach asztanga jogi. To podstawa i punkt startowy na ścieżce jogina. Kurs obejmuje 8 spotkań, które pozwolą poczuć się komfortowo na wszystkich zajęciach. Na kursie nauczysz się powitań słońca, pozycji stojących oraz prawidłowego oddechu w trakcie praktyki. Po ukończeniu kursu zapraszamy Cię na cykl zajęć dla początkujących (na co najmniej  8 zajęć), gdzie usystematyzujesz swoją wiedzę i zapoznasz się nowym materiałem. Po nim będziesz mógł rozszerzyć swoja wiedzę na zajęciach dla średniozaawansowanych.
  • Zajęcia początkujących to cykl co najmniej 8 zajęć, na których usystematyzujesz swoją wiedzę z Kursu dla Początkujących. Jest on konieczny, aby wziąć udział w zajęciach dla średnio zaawansowanych.
  • Kurs dla średnio zaawansowanych to sposób na kontynuację nauki w formie kolejnego miesięcznego kursu, obejmującego 8 spotkań. Na kursie rozwiniesz swoją praktykę, nauczysz się pozycji siedzących pierwszej serii (do navasany) oraz tego jak przygotować swoje ciało do bardziej wymagających pozycji. Po tym cyklu możesz uczestniczyć w zajęciach Vinyasa oraz Serii Prowadzonej.
    Warunkiem uczestnictwa w kursie dla średniozaawansowanych jest wcześniejsze uczestnictwo w Kursie dla początkujących oraz cyklu co najmniej 8 zajęć dla początkujących. 
  • Vinyasa to dynamiczne zajęcia dla średnio zaawansowanych. Na Vinyasa zapraszamy jeśli ukończyłeś kurs dla początkujących uczestniczyłeś w cyklu co najmniej 8 zajęć dla początkujących oraz  cyklu 8 spotkań kursu dla średnio zaawansowanych. Aby przejść do kolejnego kroku zapraszamy do uczestnictwa w 8 zajęciach Vinyasa. 
  • Wprowadzenie do Mysore to cykl 8 zajęć, na których stopniowo nauczysz się jak praktykować samemu. Nauczyciel sukcesywnie przygotuje Cię i oswoi z nowym rodzajem praktyki, która wymaga większej uważności i skupienia. Do zajęć możesz dołączyć po ukończeniu kursu dla początkujących, kursu dla średniozaawansowanych oraz po ukończeniu cyklu 8 zajęć Vinyasy. 
  • Mysore to praktyka własna z nauczycielem, podczas której nauczyciel obserwuje, koryguje oraz nadaje kierunek Twojej praktyce. Uzupełnieniem regularnej praktyki w stylu Mysore są zajęcia Pierwszej Serii Prowadzonej. To pierwsza seria prowadzona przez nauczyciela. Te zajęcia przeznaczone są również dla tych uczestników, którzy znają pierwszą serię do połowy (nie brali udziału w kursach, ale znają sekwencje). 
    W zajęciach Mysore i Seria Prowadzona możesz wziąć udział po ukończeniu Kursu dla Początkujących, cyklu co najmniej 8 zajęć dla początkujących, cyklu 8 spotkań kursu dla średnio zaawansowanych oraz 8 zajęć Vinyasa.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą? 

Zapraszamy do zapisania się na nasze kursy dla początkujących – wybierz ten, który pasuje Ci najbardziej! jeśli wolisz praktykować nieregularnie, łagodną formę jogi, bez Ścieżki Jogina i kursów – zapraszamy na zajęcia jogi Rozciągającej i Księżycowej.