fbpx

Ścieżka rozwoju jogina

1. Kurs dla początkujących

2. Początkujący

3. Kurs dla średnio zaawansowanych

4. Vinyasa

5. Pierwsza Seria Prowadzona

6. Mysore

Jesteś u nas pierwszy raz?

Nigdy wcześniej nie ćwiczył_a_eś jogi lub wracasz na matę po dłuższej przerwie?
Na podstawie wielu lat doświadczeń w uczeniu jogi (AYS istnieje od 2005) stworzyliśmy Ścieżkę Jogina – przystępny, kilkuetapowy proces nauki.

Sprawdź na jakim jesteś etapie oraz od czego zacząć:

  • Kurs jogi dla Początkujących jest warunkiem uczestnictwa w innych zajęciach asztanga jogi. To podstawa i punkt startowy na ścieżce jogina. Kurs obejmuje 6 spotkań, które pozwolą poczuć się komfortowo na wszystkich zajęciach. Na kursie nauczysz się powitań słońca, pozycji stojących oraz prawidłowego oddechu w trakcie praktyki. Po ukończeniu kursu zapraszamy Cię na cykl zajęć dla początkujących (na co najmniej 24 zajęcia), gdzie usystematyzujesz swoją wiedzę i zapoznasz się nowym materiałem. Po nim będziesz mógł rozszerzyć swoja wiedzę na zajęciach dla średniozaawansowanych.
  • Zajęcia początkujących to cykl co najmniej 24 zajęć, na których usystematyzujesz swoją wiedzę z Kursu dla Początkujących. Jest on konieczny, aby wziąć udział w zajęciach dla średnio zaawansowanych.
  • Kurs dla średnio zaawansowanych to sposób na kontynuację nauki w formie kolejnego miesięcznego kursu, obejmującego 6 spotkań. Na kursie rozwiniesz swoją praktykę, nauczysz się pozycji siedzących pierwszej serii (do navasany) oraz tego jak przygotować swoje ciało do bardziej wymagających pozycji. Po tym cyklu możesz uczestniczyć w zajęciach Vinyasa oraz Serii Prowadzonej.
    Warunkiem uczestnictwa w kursie dla średniozaawansowanych jest wcześniejsze uczestnictwo w Kursie dla początkujących oraz cyklu co najmniej 24 zajęć dla początkujących.
  • Vinyasa to dynamiczne zajęcia dla średnio zaawansowanych. Na Vinyasa zapraszamy jeśli ukończyłeś kurs dla początkujących uczestniczyłeś w cyklu co najmniej 24 zajęć dla początkujących oraz  cyklu  spotkań kursu dla średnio zaawansowanych. Aby przejść do kolejnego kroku zapraszamy do uczestnictwa w 12 zajęciach Vinyasa. 
  • Mysore to praktyka własna z nauczycielem, podczas której nauczyciel obserwuje, koryguje oraz nadaje kierunek Twojej praktyce. Uzupełnieniem regularnej praktyki w stylu Mysore są zajęcia Pierwszej Serii Prowadzonej. To pierwsza seria prowadzona przez nauczyciela. Te zajęcia przeznaczone są również dla tych uczestników, którzy znają pierwszą serię do połowy (nie brali udziału w kursach, ale znają sekwencje). 
    W zajęciach Mysore i Seria Prowadzona możesz wziąć udział po ukończeniu Kursu dla Początkujących, cyklu co najmniej 24 zajęć dla początkujących, cyklu spotkań kursu dla średnio zaawansowanych oraz 12 zajęć Vinyasa.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą? 

Zapraszamy do zapisania się na nasze kursy dla początkujących – wybierz ten, który pasuje Ci najbardziej! jeśli wolisz praktykować nieregularnie, łagodną formę jogi, bez Ścieżki Jogina i kursów – zapraszamy na zajęcia jogi Rozciągającej i Księżycowej, Vinyasa Flow i Vinyasa Slow