fbpx

Joga Księżycowa online

Łagodna praktyka jogi – na rozluźniające zakończenie dnia – dla każdego.
Joga księżycowa to łagodna praktyka harmonizująca będąca połączeniem odprężającej Flow Jogi – sprzyjającej rozluźnieniu tkanki mięśniowej, z regenerującą Yin Jogą działającej na tkankę łączną.

Flow Jogę charakteryzują powolne, płynne ruchy, połączone z oddechem oraz skupienie na wnętrzu i podążanie za wskazówkami płynącymi z ciała. Wraz z ruchem w rytm oddechu i muzyki szukamy napięć w ciele i subtelnie, stopniowo je rozluźniamy powiększając zakres ruchu i elastyczność ciała.

Yin Jogę charakteryzują statyczne pozycje, w których zakresy ruchu w ciele powiększają się bez użycia siły mięśni, a dzięki rozluźnieniu tkanki łącznej – ścięgien, powięzi i więzadeł. Praktyka ta sprzyja także zwiększeniu cyrkulacji krwi i nawilżeniu torebek stawowych. Jest także doskonałym przygotowaniem do siedzącej medytacji dzięki dłuższemu niż zazwyczaj pozostawaniu w pasywnych asanach.

Są to zajęcia o niskim poziomie intensywności dla osób zmęczonych codzienną aktywnością, potrzebujących regeneracji i odprężenia. Stanowi znakomite uzupełnienie energetycznej praktyki asztangi.
Zajęcia otwarte, spoza Ścieżki Jogina.

Karnety

Konieczne zapisy na zajęcia!
Po wykupieniu karnetu, w tym samym panelu klienta wybierz „rozkład zajeć”, znajdź interesujące Cię zajęcia, kliknij i wybierz „zapisz się”.
Zapisy najpóźniej na 1 godzinę przed startem wybranych zajęć – wtedy wysyłamy linki z dostępem do zajęć w aplikacji Zoom.