fbpx

vinyasa flow średnio zaawansowani

vinyasa flow średnio zaawansowani

Vinyasa flow to zajęcia dla średnio zaawansowanych. Na te zajęcia zapraszamy po kursie jogi dla początkujących vinyasa, cyklu co najmniej 12 zajęć dla początkujących vinyasa slow oraz cyklu spotkań kursu jogi dla średnio zaawansowanych vinyasa flow. Aby przejść do kolejnego kroku zapraszamy do uczestnictwa w 12 zajęciach vinyasa flow.

Vinyasa flow to zajęcia na których będziemy się skupiać głównie za odnalezieniu płynności i wygody w asanach. Zasadniczym elementem będzie synchronizacja ruchu z oddechem oraz przejście pomiędzy asanami, a nie długie utrzymywanie pozycji. Istotą tych zajęć jest płynny, niezatrzymywany, przepływ energii w ciele wywołany naturalnym ruchem i świadomym oddechem. Zajęcia odbywają się do muzyki.

Zajęcia wg. rozkładu zajęć

Za zajęcia obowiązuje rezerwacja min. 2 godziny przed startem zajęć ,zarezerwuj w 3 krokach:
zaloguj sie lub zarejestruj  w panelu klienta
wykup karnet
znajdź zajęcia w rozkładzie  i kliknij zapisz się

Zajęcia odbywają się przy minimalnej liczbie osób. Jeśli nie zbierze się grupa otrzymasz mail z powiadomieniem, a rezerwacja jest do wykorzystania na kolejne zajęcia.
Aby móc dokonywać rezerwacji konieczny jest aktywny karnet.
Dla klientów chcących skorzystać z kart beneficjenckich (Multisport, FitProfit, Medicover) konieczna będzie wizyta w studio i wpłata opłaty manipualcyjnej – więcej informacji tutaj.

Do zobaczenia!