fbpx

Praktyka Emocji online

Praktyka Emocji
Na zajęciach będziemy rozpuszczać blokady energii w ciele fizycznym, emocjonalnym i mentalnym. Dokonamy integracji naszych nieświadomych, odrzuconych i wypartych emocji tak by nas teraz zasilały. (Wszystkie emocje są energią i tylko od nas zależy czy je wykorzystamy, czy też będziemy z nimi walczyć i tracić na to naszą najlepszą pozostałą energię.)
Doświadczymy korzyści z przebywania w emocjach o wysokich wibracjach, takich jak radość czy miłość. Dostrzeżemy zmiany naszej percepcji świata który nas otacza, dzięki czemu on faktycznie się zmieni.
Dzięki powtarzalności praktyki nauczymy naszą podświadomość nowych wzorców. Doznamy zwiększonego poczucia bezpieczeństwa oraz spokoju. Zmniejszymy poziom stresu psychicznego, przez co zwiększymy naszą chęć i radość życia, co oczywiście poprawi stan naszego zdrowia.

Prowadzący: Paweł Bryła

Kiedy: poniedziałki i środy w godz.: 20:00 – 22:00

Koszt: 10 PLN / pojedyncze zajęcia

Kup Karnet

Konieczne zapisy na zajęcia!
Po wykupieniu karnetu, w tym samym panelu klienta wybierz „rozkład zajeć”, znajdź interesujące Cię zajęcia, kliknij i wybierz „zapisz się”.
Zapisy najpóźniej na 1 godzinę przed startem wybranych zajęć – wtedy wysyłamy linki z dostępem do zajęć w aplikacji Zoom.

 

Dla uczestniczek i uczestników zajęć przygotowaliśmy 15 PLN zniżki w naszym sklepiku: 

Link: https://bit.ly/3aSf6kv
Do skorzystania ze zniżki użyj kodu:
na maty Jade: STAYATHOMEJADE
na DVD Kino: HOMEPRACTICE